0 1416 سه شنبه 17 اسفند 12:17 دسته مطلب :ویژه منتخبین حاما در شوراها و مجلس کد مطلب : 3276
انسجام لازم در شوراهای شهر وجود ندارد

سجاد نیازی پور عضو اراده ملت در گفتگو با اراده ملت

انسجام لازم در شوراهای شهر وجود ندارد

سجاد نیازی‌پور دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مهندسی سیستم و متولد شهر فیروزان است. وی کاندیدای دوره ششم شورای شهر فیروزان بود که به شورا راه نیافت. ایشان از فعالین سیاسی و اجتماعی منطقه هستند و در حال حاضر به‌عنوان مدیرعامل یک شرکت پیمانکاری مشغول فعالیت هستند.

ارزیابی شما از شورای جدید شهر فیروزان چیست؟
باتوجه‌به اینکه در شهر فیروزان اعضای شورا ۵ نفر هستند اولویت اصلی ایشان به دست گرفتن اکثریت شورا و تشکیل تیمی در همین راستا بوده است چراکه تیمی که سه نفر یا بیشتر داشته باشد می‌تواند شورا را مدیریت کند و فرد یا دو نفر دیگر عملاً کنار گذاشته می‌شوند. در این دوره هم تا کنون فقط درگیر همین مسئله بوده‌اند و تاکنون به هیچ‌یک از قول‌ها و برنامه‌های خود عمل نکرده‌اند.
فرایند انتخاب شهردار را چگونه می‌بینید؟
شهردار دوره قبل در پست خود ابقا شدند. ایشان با دو نفر از اعضای شورا نسبت فامیلی دارد و بدون برنامه و طرحی جدیدی مجدداً انتخاب شدند و اخیراً نیز استعفا خود را از این مسئولیت اعلام کرده‌اند و لذا شورا ملزم می‌گردد که فرد دیگری را برای شهرداری انتخاب نماید. 
آیا ایشان را برای شهر مفید می‌دانید؟
ایشان تجربه و سواد مدیریت شهری و حتی اداره کردن جلسات و طرح‌های ارائه‌شده را ندارند. از شهرداری که پس از گذشت چهار سال تازه از دانشگاه با مدرک کارشناسی فارغ‌التحصیل شده است انتظار بیش از این نمی‌توان داشت نه‌تنها من که اکثریت مردم ایشان را به‌عنوان شهردار قبول نداشتند چراکه در شهر حتی برای انجام کاره‌ای روزمره شهری با مشکل مواجه هستند.
آیا خود شما برای این مسئولیت (شهرداری) آمادگی داشتید؟
بلی، من یکی از نامزدهای شهرداری بودم و گرچه جوان هستم ولی به علت شناخت دقیق از منطقه و سابقه کارم خود را مناسب این مسئولیت می‌دانم. برای ارتقا جایگاه شهر طرح‌هایی را نیز داشتم مثلاً باتوجه‌به موقعیت شهر و حجم زیاد مسافران عبوری از شهر ایجاد سرویس‌های بهداشتی، ایجاد پمپ گاز طبیعی، ایجاد گلخانه برای تأمین گل فضای سبز شهر، ارتقا وضعیت بهداشتی و درمانی و ... بود.
شما روند کلی حرکت شورای شهر طی ادوار مختلف را چگونه می‌بینید؟
متأسفانه در شورای شهر فیروزان انسجام وجود ندارد. در چهار سال گذشته هیچ حرکتی حتی رنگ کردن جداول شهری و ایجاد بازسازی فضای سبز را نداشتیم و امسال هم پس از گذشت چندین ماه هنوز حرکتی از سوی شورا و شهرداری ندیده‌ایم و دوستان شورا کماکان منتظر طرح تفصیلی هستند. 
 

برچسب ها حاما شوراشهر سجاد نیازی پور

آخرین اخبار

علی برقراری رئیس ستاد البرز دکتر پزشکیان شد

علی برقراری قائم مقام حزب اراده ملت استان البرز بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان انتخاب شدند

رضا قاسم پور سخنگو مشاور ستاد دکتر پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آباد شد

رضا قاسم پور عضو ارشد حزب اراده ملت ایران بعنوان مشاور عالی و سخنگوی ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آبادانتخاب شدند

برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت به پزشکیان در حوزه نهادهای مدنی است

رئیس دفتر سیاسی حزب اراده ملت گفت: برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت که به آقای پزشکیان ارایه شد، در خصوص حوزه نهادهای مدنی است. این برنامه همراه با چارت پیشنهادی برای ارتباط با این نهادها در طول مدت زمان انتخابات بود و مورد پذیرش اولیه قرار گرفت و نهایتا توسط آقای عبدالعلی زاده حکم ستادی در خصوص ریاست ستاد نهادهای مدنی برای آقای افشین فرهانچی (دبیرکل حزب) صادر شد. در ستاد مرکزی هم فضایی به این موضوع اختصاص یافت و نیروهای ستادی حزب در حال انجام کار هستند.

احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی حاما رئیس ستاد استان زنجان دکتر پزشکیان شد

 طبق حکمی که روز جمعه ۲۵ خرداد ماه صادر شد، دکتر حکیمی پور که نماینده ادوار زنجان در مجلس شورای اسلامی بوده است به عنوان ریاست ستاد استان زنجان مسعود پزشکیان انتخاب شدند.

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران رئیس ستاد تشکل‌ها و نهادهای مدنی ستادمرکزی دکتر پزشکیان شد

حزب اراده ملت ایران بعد از اعلام نامزدی دکتر مسعود پزشکیان؛ برنامه پيشنهادي را برای حوزه نهادهای مدنی به ایشان تقدیم کردند تا بعد از بررسی و اصلاح به عنوان برنامه رسمی ایشان در این حوزه اعلام شود.

بازدید دبیرکل حزب اراده ملت ایران از خانه احزاب استان زنجان

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در جریان سفر رسمی خود به استان زنجان عصر روز چهارشنبه ۲۳ خرداد با حضور در محل خانه احزاب استان زنجان با رئیس و برخی اعضای هیات رئیسه دیدار و گفتگو کردند.

در اولین سفر رسمی استانی دبیرکل منتخب حزب اراده ملت ایران به زنجان عنوان شد:

نشست مشترک اعضای حزب اراده ملت ایران در استان زنجان در جریان سفر یک روزه دبیرکل به این استان در دفتر استانی حزب در زنجان و با حضور اعضا و دبیرکل با محوریت موضوعات روز و آخرین وضعیت و موضع گیری های تشکیلاتی در روز چهارشنبه ۲۳ خرداد برگزار گردید

نشست دبیر کل حاما با کانون وکلای زنجان

نشست مشترک رئیس و اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان زنجان با دبیرکل حزب اراده ملت ایران صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد در محل کانون در زنجان صورت گرفت.

ادای احترام دبیرکل حزب اراده ملت ایران به مقام شامخ شهدا و مفاخر زنجان

صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه دکتر افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در بدو ورود به شهر زنجان با حضور در گلزار شهدای زنجان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

بازگشائی دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران

دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی و افشین فرهانچی دبیرکل حزب در دهه پایانی اردیبهشت ماه افتتاح می‌شود.

ویژه منتخبین حاما در شوراها و مجلس