0 543 یکشنبه 19 فروردین 06:57 دسته مطلب :دسته تیتر اصلی کد مطلب : 6611
افشین فرهانچی کیست؟

افشین فرهانچی کیست؟

دبیرکل جدید حزب اراده ملت ایران متولد سال 1349 در شهر همدان و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا است.

دبیرکل جدید حزب اراده ملت ایران متولد سال 1349 در شهر همدان است. وی پزشک و متخصص بیهوشی و مراقبت های ویژه است و به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه علوم پزشکی همدان شاغل است. در راستای فعالیت های تخصصی و حرفه ای اش تاکنون در تهیه و تدوین 4 کتاب و 31 مقاله مشارکت داشته است. وی علاوه بر بیهوشی در حوزه اخلاق پزشکی و اخلاق حرفه ای نیز صاحب نظر است. وی سابقه معاونت آموزشی، دستیاری و مدیر گروهی را در دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا دارد.

وی فعالیت مدنی خود را از سالهای دانشجوئی (سال 1374 به بعد) در قالب سازمانهای مردم نهاد محیط زیستی، مدیریت بحران و نیکوکارانه شروع کرده است و مدتی در هیات مدیره های تشکل های مردم نهاد جبهه سبز ایران، انجمن ایرانی اخلاق در علم و فناوری، هلال احمر استان همدان و بنیاد مهر پایدار مشغول کار داوطلبانه بوده است. در حوزه صنفی نیز ریاست انجمن بیهوشی استان همدان و عضویت در هیات انتظامی نظام پزشکی را در سابقه خود دارد.

ایشان فعالیت سیاسی خود را از سال 1386 و به عنوان عضو حقیقی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان همدان شروع کرده و مدتی با حزب مشارکت و انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران همکاری مینموده است.

وی در سال 1392 به حزب اراده ملت ایران پیوست و به عنوان دبیر استان همدان فعالیت نمود. در سال 1393 به عضویت شورای مرکزی حاما در آمد و از آن پس در سمت های مختلف در این حزب از جمله ریاست کمیته امورشعب و کمیته تشکیلات فعالیت نمود. آخرین سمت وی قائم مقامی دبیرکل حزب به مدت 5 سال بوده است. همچنین وی مدیر مسئول انتشارات حزب اراده ملت ایران نیز میباشد.

 

برچسب ها حاما اراده ملت احزاب افشین فرهانچی دبیر کل حاما

آخرین اخبار

بازگشائی دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران

دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی و افشین فرهانچی دبیرکل حزب در دهه پایانی اردیبهشت ماه افتتاح می‌شود.

حضور طولانی مدت افراد در مسئولیت ها کار درستی نیست

رئیس شورای مرکزی حزب اراده ملت از انتخاب دبیرکل جدید حزب متبوعش خبر داد و گفت: دیگر تمایلی برای پذیرش این سِمت نداشتم.

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران شد

آخرین جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور اکثریت اعضاء و ریاست دکتر احمد حکیمی پور برگزار شد.

افشین فرهانچی کیست؟

دبیرکل جدید حزب اراده ملت ایران متولد سال 1349 در شهر همدان و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا است.

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 23منتشر شد

پرونده اصلی این شماره به بررسی کتاب خاطرات مهندس پوری­ حسینی (آدم کسی نبودن!)، رئیس اسبق سازمان خصوصی­ سازی تخصیص یافته است.

کارآمدی مجلس را در گرو حضور شایستگان است

مجلس یازدهم در حالی به آخرین ماه های فعالیت خود نزدیک می شود که طی چهار سال گذشته در عمل به شعار های انتخاباتی نمایندگانش ناکام بود،

بیشتر آسیب های اجتماعی با فقر نسبت پیدا می کنند

چهل و پنج سال از پيروزی انقلاب می گذرد. اگر چه امروز کمتر از انگیزه های اقتصادی و نقش فقر اجتماعی در شکل گیری اعتراضات ...

رد صلاحیت یک عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران

به گزارش حاما نیوز  صلاحیت پیام فیض عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران و دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح برای کاندیداتوری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان احراز نشد.

با کنار گذاشتن سلیقه ای افراد، انتخابات را درگیر حاشیه نکنید

بیشتر رد صلاحیت شدگان در ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، از اردوگاه اصلاح طلبان و یا از طیف سیاسی میانه رو هستند و...

طبقه متوسط بزرگ نشان می دهد توزیع ثروت در یک کشور عادلانه است

وقتی دانش آموز بودم، کتاب های درسی چهره لطیفی از فقر نشانمان می داد. به ویژه در دروسی مثل تعلیمات دینی؛ تصویر قالب، همنشینی فقرا با اولیای خدا بود.

دسته تیتر اصلی