0 1652 سه شنبه 17 اسفند 12:19 دسته مطلب :ویژه منتخبین حاما در شوراها و مجلس کد مطلب : 3277
اگر روستائیان همراه باشند شورا می‌تواند موفق شود

حسن محمدی عضو شورای روستای شاه کندی در گفتگو با اراده ملت

اگر روستائیان همراه باشند شورا می‌تواند موفق شود

حسن محمدی دانش آموخته معماری و قائم مقام دبیر اراده ملت شعبه همدان و هم‌اکنون رئیس شورای روستای شاه کندی و فعال سیاسی و اجتماعی

قبل از ورود به شورا در چه حوزه‌ای مشغول به فعالیت بودید؟
بنده به‌عنوان معتمد مردم در ادارات (بخشداری و بنیاد مسکن) در خصوص کارهای روستا به صورت خودجوش به مدت ۵ سال مشاور دهیار و شورایار در روستا بودم.حدود 5 سال در عرصه سیاسی و اجتماعی مشغول به فعالیت و در این مدت عضو اراده ملت و از آموزه های دوستان بهره برده تا بتوانم وارد عرصه انتخابات و شورا بشوم.
با چه رأی و سمتی وارد شورا شدید؟
بنده در ابتدا قصد شرکت در شورا را نداشتم ولی به علت مشکلات زیادی که در روستا می‌دیدم و اصرار اهالی وارد عرصه انتخابات شدم و با درصد بالای رای  بر اساس اعتماد مردم وارد شورا شدم و در حال حاضر مسئولیت ریاست شورای روستای شاه کندی را بر عهده دارم.
چه مشکلاتی در روستا وجود داشت که در دوره‌های قبل حل نشده بود؟
روستا از لحاظ زیرساخت، جدول‌گذاری و اجرای طرح هادی مشکلات بسیاری دارد که به دلایل مختلف در طی این سال‌ها مجموعه شورا نتوانسته است آنها را حل کنند.
چه اقداماتی بعد از گذشت ۸ ماه از ورود شما به شورا انجام شده است؟
در قدم اول ما دهیار با سابقه کاری بالا را که بومی منطقه هم نبودند ابقا کردیم. در روستاها دهیار غیربومی راندمان کاری مفیدتری نسبت به افراد بومی دارد، چراکه ایشان در معذوریت قوم‌وخویشی قرار نمی‌گیرد. در قدم بعدی با همکاری اهالی و بخشداری شروع به اجرای طرح هادی روستا کردیم و معابر و خیابان‌ها را بازگشایی و اقدام به عقب‌نشینی منازل کردیم. جدول‌گذاری معابر سومین اقدامی بود که انجام شد. با کمک اداره برق تعویض تیر برق‌های آسیب‌دیده از بارش برف را به طول ۶ کیلومتر انجام دادیم و همچنین تیرهایی که در معابر روستا قرار داشتند را جابه‌جا کردیم. در همین راستا اقدام به تعمیر و تعویض روشنایی معابر روستا شد. برای تأمین بودجه این برنامه‌ها با بخشداری و بنیاد مسکن رایزنی زیادی انجام شد حدود ۱۳ میلیارد ریال بودجه به این روستا اختصاص گرفت.
چه برنامه ای برای سال آتی روستا دارید؟
برای سال آینده چند برنامه را مدنظر داریم که با کمک اهالی و مجموعه‌های دولتی و غیردولتی به سرانجام برسانیم:
۱.  آسفالت معابر و خیابان‌های روستا 
۲.  دیوارکشی آرامستان روستا
۳. دیوارکشی مدرسه روستا 
۴. احداث سالن ورزشی در روستا 
و نکته آخر:
در پی بارش برف و تخریب خانه‌ها در روستا (در سال ۱۳۹۸) که منجر به آسیب دیدن حدود ۳۰ درصد از خانه‌های روستا شد، بنده به صورت خودجوش با کمک بنیاد مسکن و بخشداری توانستم مردم را راضی کنم تا با استفاده از تسهیلات نوسازی مسکن اقدام به بازسازی و مستحکم‌سازی منازل خود نمایند. دراین‌بین شرایط سختی برای اخذ وام، پروانه ساخت و ... وجود داشت که خوشبختانه با پیگیری‌های مداوم حل شد. دراین‌بین علاوه بر بنیاد مسکن و بخشداری مجموعه هلال‌احمر نیز کمک فراوانی نمود.
 

برچسب ها حسن محمدی حاما شورای روستا

آخرین اخبار

علی برقراری رئیس ستاد البرز دکتر پزشکیان شد

علی برقراری قائم مقام حزب اراده ملت استان البرز بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان انتخاب شدند

رضا قاسم پور سخنگو مشاور ستاد دکتر پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آباد شد

رضا قاسم پور عضو ارشد حزب اراده ملت ایران بعنوان مشاور عالی و سخنگوی ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آبادانتخاب شدند

برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت به پزشکیان در حوزه نهادهای مدنی است

رئیس دفتر سیاسی حزب اراده ملت گفت: برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت که به آقای پزشکیان ارایه شد، در خصوص حوزه نهادهای مدنی است. این برنامه همراه با چارت پیشنهادی برای ارتباط با این نهادها در طول مدت زمان انتخابات بود و مورد پذیرش اولیه قرار گرفت و نهایتا توسط آقای عبدالعلی زاده حکم ستادی در خصوص ریاست ستاد نهادهای مدنی برای آقای افشین فرهانچی (دبیرکل حزب) صادر شد. در ستاد مرکزی هم فضایی به این موضوع اختصاص یافت و نیروهای ستادی حزب در حال انجام کار هستند.

احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی حاما رئیس ستاد استان زنجان دکتر پزشکیان شد

 طبق حکمی که روز جمعه ۲۵ خرداد ماه صادر شد، دکتر حکیمی پور که نماینده ادوار زنجان در مجلس شورای اسلامی بوده است به عنوان ریاست ستاد استان زنجان مسعود پزشکیان انتخاب شدند.

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران رئیس ستاد تشکل‌ها و نهادهای مدنی ستادمرکزی دکتر پزشکیان شد

حزب اراده ملت ایران بعد از اعلام نامزدی دکتر مسعود پزشکیان؛ برنامه پيشنهادي را برای حوزه نهادهای مدنی به ایشان تقدیم کردند تا بعد از بررسی و اصلاح به عنوان برنامه رسمی ایشان در این حوزه اعلام شود.

بازدید دبیرکل حزب اراده ملت ایران از خانه احزاب استان زنجان

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در جریان سفر رسمی خود به استان زنجان عصر روز چهارشنبه ۲۳ خرداد با حضور در محل خانه احزاب استان زنجان با رئیس و برخی اعضای هیات رئیسه دیدار و گفتگو کردند.

در اولین سفر رسمی استانی دبیرکل منتخب حزب اراده ملت ایران به زنجان عنوان شد:

نشست مشترک اعضای حزب اراده ملت ایران در استان زنجان در جریان سفر یک روزه دبیرکل به این استان در دفتر استانی حزب در زنجان و با حضور اعضا و دبیرکل با محوریت موضوعات روز و آخرین وضعیت و موضع گیری های تشکیلاتی در روز چهارشنبه ۲۳ خرداد برگزار گردید

نشست دبیر کل حاما با کانون وکلای زنجان

نشست مشترک رئیس و اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان زنجان با دبیرکل حزب اراده ملت ایران صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد در محل کانون در زنجان صورت گرفت.

ادای احترام دبیرکل حزب اراده ملت ایران به مقام شامخ شهدا و مفاخر زنجان

صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه دکتر افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در بدو ورود به شهر زنجان با حضور در گلزار شهدای زنجان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

بازگشائی دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران

دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی و افشین فرهانچی دبیرکل حزب در دهه پایانی اردیبهشت ماه افتتاح می‌شود.

ویژه منتخبین حاما در شوراها و مجلس