0 107 یکشنبه 30 اردیبهشت 09:35 دسته مطلب :اخبار حزبی کد مطلب : 6619
دفتر سیاسی با ترکیب جدید کار خود را آغاز کرد

حسن غلامی

دفتر سیاسی با ترکیب جدید کار خود را آغاز کرد

دفتر سیاسی حزب کار خود در سال 1403 را، با ترکیب جدید آغاز کرد. جلسات 192 و 193 ام حزب در ماه های فروردین و ادیبهشت برگزار شد و طی آنها مسائل مختلفی به بحث گذاشته شد.

دفتر سیاسی حزب کار خود در سال 1403 را، با ترکیب جدید آغاز کرد. جلسات 192 و 193 ام حزب در ماه های فروردین و ادیبهشت برگزار شد و طی آنها مسائل مختلفی به بحث گذاشته شد.
در اولین جلسه سال 1403، ابتدائا شمس افرازی زاده و افشین فرهانچی گزارش و تحلیل کاملی از انتخابات مجلس اسفند ماه گذشته ارائه دادند. در ادامه نیز محمدرضا روستائی ابعاد و اهمیت حمله ایران به اسرائیل را مورد موشکافی قرار دادند. در این باب، اعضا دفتر سیاسی نگرانی خود در مورد روش های اعمال شده در این انتخابات که منجر به کاهش مشارکت مردم شده است را ابراز داشتند.
در دومین جلسه سال 1403 زهره رحیمی در مورد اتحادیه های کارگری و شرایط کنونی آنها گزارشی را ارائه نمودند و سپس علی صابری در مورد آخرین وضعیت تشکل های دانشجوئی و افول آنها صحبت نمودند. در ادامه این جلسه اعضا دفتر سیاسی در مورد موانع و محدودیت هائی که در برابر ایجاد تشکل های واقعی کارگری و دانشجوئی وجود دارد بحث نمودند و خواستار اصلاح روند موجود شدند.
 

برچسب ها حاما اراده ملت احزاب دفتر سیاسی حسن غلامی

آخرین اخبار

علی برقراری رئیس ستاد البرز دکتر پزشکیان شد

علی برقراری قائم مقام حزب اراده ملت استان البرز بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان انتخاب شدند

رضا قاسم پور سخنگو مشاور ستاد دکتر پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آباد شد

رضا قاسم پور عضو ارشد حزب اراده ملت ایران بعنوان مشاور عالی و سخنگوی ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آبادانتخاب شدند

برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت به پزشکیان در حوزه نهادهای مدنی است

رئیس دفتر سیاسی حزب اراده ملت گفت: برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت که به آقای پزشکیان ارایه شد، در خصوص حوزه نهادهای مدنی است. این برنامه همراه با چارت پیشنهادی برای ارتباط با این نهادها در طول مدت زمان انتخابات بود و مورد پذیرش اولیه قرار گرفت و نهایتا توسط آقای عبدالعلی زاده حکم ستادی در خصوص ریاست ستاد نهادهای مدنی برای آقای افشین فرهانچی (دبیرکل حزب) صادر شد. در ستاد مرکزی هم فضایی به این موضوع اختصاص یافت و نیروهای ستادی حزب در حال انجام کار هستند.

احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی حاما رئیس ستاد استان زنجان دکتر پزشکیان شد

 طبق حکمی که روز جمعه ۲۵ خرداد ماه صادر شد، دکتر حکیمی پور که نماینده ادوار زنجان در مجلس شورای اسلامی بوده است به عنوان ریاست ستاد استان زنجان مسعود پزشکیان انتخاب شدند.

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران رئیس ستاد تشکل‌ها و نهادهای مدنی ستادمرکزی دکتر پزشکیان شد

حزب اراده ملت ایران بعد از اعلام نامزدی دکتر مسعود پزشکیان؛ برنامه پيشنهادي را برای حوزه نهادهای مدنی به ایشان تقدیم کردند تا بعد از بررسی و اصلاح به عنوان برنامه رسمی ایشان در این حوزه اعلام شود.

بازدید دبیرکل حزب اراده ملت ایران از خانه احزاب استان زنجان

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در جریان سفر رسمی خود به استان زنجان عصر روز چهارشنبه ۲۳ خرداد با حضور در محل خانه احزاب استان زنجان با رئیس و برخی اعضای هیات رئیسه دیدار و گفتگو کردند.

در اولین سفر رسمی استانی دبیرکل منتخب حزب اراده ملت ایران به زنجان عنوان شد:

نشست مشترک اعضای حزب اراده ملت ایران در استان زنجان در جریان سفر یک روزه دبیرکل به این استان در دفتر استانی حزب در زنجان و با حضور اعضا و دبیرکل با محوریت موضوعات روز و آخرین وضعیت و موضع گیری های تشکیلاتی در روز چهارشنبه ۲۳ خرداد برگزار گردید

نشست دبیر کل حاما با کانون وکلای زنجان

نشست مشترک رئیس و اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان زنجان با دبیرکل حزب اراده ملت ایران صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد در محل کانون در زنجان صورت گرفت.

ادای احترام دبیرکل حزب اراده ملت ایران به مقام شامخ شهدا و مفاخر زنجان

صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه دکتر افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در بدو ورود به شهر زنجان با حضور در گلزار شهدای زنجان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

بازگشائی دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران

دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی و افشین فرهانچی دبیرکل حزب در دهه پایانی اردیبهشت ماه افتتاح می‌شود.

اخبار حزبی