0 157 جمعه 25 خرداد 10:15 دسته مطلب :اخبار حزبی کد مطلب : 6646
نشست دبیر کل حاما با کانون وکلای زنجان

حسن غلامی

نشست دبیر کل حاما با کانون وکلای زنجان

دبیرکل حزب اراده ملت ایران: در بازنگری و اصلاح برخی قوانین خاص باید از ظرفیت کانون های وکلا در استان ها بهره گرفت

 دبیرکل حزب اراده ملت ایران: در بازنگری و اصلاح برخی قوانین خاص باید از ظرفیت کانون های وکلا در استان ها بهره گرفت نشست مشترک رئیس و اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان زنجان با دبیرکل حزب اراده ملت ایران صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد در محل کانون در زنجان صورت گرفت. در این نشست که در جریان سفر یک روزه افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران به زنجان صورت گرفت لزوم بازنگری در برخی قوانین خاص در حوزه احزاب، نهادهای مدنی و حتی قوانین حوزه کارگری عنوان شد. افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران با تشریح لزوم این بازنگری ها گفت به لحاظ ظرافت در اثر حقوقی برخی کلمات که گاها مسیر اجرای یک قانون خاصی را تعیین می‌کنند می بایست از ظرفیت کانون های وکلا مخصوصا در استان ها جهت کنترل و مدیریت چنین مواردی بهره گرفت. در ادامه علی پزشکی رئیس کانون وکلای دادگستری استان زنجان به بیان نظرات خود در این باب و همچنین برخی مسائل روز کشور پرداخت. همچنین مهدی خلیلی، حسین کاوسیان و مجید قره گوزلو‌ به بیان نظرات خود پرداختند.

 

 

برچسب ها حاما اراده ملت احزاب کانون وکلا زنجان

آخرین اخبار

پیش نیازهای شکل گیری یک جامعه مدنی پویا

روز به روز با پیچیده تر شدن روابط سیاسی و اجتماعی، نقش جوامع مدنی به عنوان نهادهای مستقل و مهم در توسعه پایدار و متوازن بیش از پیش پررنگ تر شده است.

اجماع و ضرورت هوشمندی در چینش کابینه

در همه‌ی صحبت‌ها و مناظرات انتخاباتی، آقای دکتر مسعود پزشکیان مکرر از لزوم ایجاد اجماع داخلی و کنار گذاشتن اختلافات بین نیروهای سیاسی و سپس تلاش برای گشایش در روابط بین‌الملل سخن می‌گفتند.

پزشکیان، امیدی دوباره برای ایران

«دولت سایه»، سعید جلیلی باید تابلو داشته باشد /نباید رئیس جمهور منتخب ایزوله شود و عده ای حائل میان او و مردم شوند

پیام تبریک دبیر کل حزب اراده ملت ایران به مناسبت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری دکتر مسعود پزشکیان

گفتگوی کوتاه مهدی صادقیها با آقای دکتر شهریار دبیرزاده فعال مدنی

تاثیرات متقابل حکومت و نهادهای مدنی بر یک دیگر و دیدگاه دولت آقای پزشکیان نسبت به آن

بیانیه تحلیلی حزب اراده ملّت ایران در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 1403

حزب اراده ملت ایران پس از اعلام مهلت ۵۰ روزه برای برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و با توجه به نزدیکی ماهوی مواضع دکتر مسعود پزشکیان در مباحث عدالت‌محورانه با حزب، دیدارهایی در بالاترین سطح تشکیلاتی با ایشان ترتیب داد.

تقویت نهادهای مدنی در ایران: نقش دولت در تثبیت و نظارت بر امور مالی

نهادهای مدنی به عنوان یکی از پایه‌های اصلی توسعه و دموکراسی در جوامع معاصر شناخته می‌شوند. این نهادها نقش مهمی در تقویت همبستگی اجتماعی، افزایش مشارکت شهروندان و ارتقای سطح دموکراسی ایفا می‌کنند.

مسائل و چالش‌های قانونی و حقوقی نهاد‌های مدنی در ایران

نهادهای مدنی، شامل سازمان‌های غیرانتفاعی، انجمن‌های حرفه‌ای و گروه‌های داوطلبانه، به عنوان ارکان اساسی جامعه مدنی، نقش حیاتی در توسعه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی ایفا می‌کنند.

علی برقراری رئیس ستاد شهرستان نظرآباد دکتر پزشکیان شد

علی برقراری قائم مقام حزب اراده ملت استان البرز بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان در شهرستان نظرآباد انتخاب شدند

اخبار حزبی