0 55 یکشنبه 13 خرداد 01:30 دسته مطلب :اخبار حزبی کد مطلب : 6629
زهره رحیمی، فاطمه قدم، علی خلیلی پور و حمیدرضا قائدی مسئولین کمیته های حزب شدند

حسن غلامی

زهره رحیمی، فاطمه قدم، علی خلیلی پور و حمیدرضا قائدی مسئولین کمیته های حزب شدند

در آخرین جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران، افشین فرهانچی دبیرکل حزب، خانم ها زهره رحیمی و فاطمه قدم را برای ریاست کمیته تشکیلات و کمیته زنان و آقایان علی خلیلی پور و حمیدرضا قائدی را برای ریاست کمیته امورشعب و کمیته جوانان معرفی نمودند

در آخرین جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران، افشین فرهانچی دبیرکل حزب، خانم ها زهره رحیمی و فاطمه قدم را برای ریاست کمیته تشکیلات و کمیته زنان و آقایان علی خلیلی پور و حمیدرضا قائدی را برای ریاست کمیته امورشعب و کمیته جوانان معرفی نمودند.

در این جلسه و بعد از معرفی ایشان، هر چهار نفر برنامه های خود را به شورای مرکزی ارائه نمودند و نهایتا توانستند نظر شورا را به برنامه های پیشنهادی خود جلب نمایند و رای اعتماد شورا را کسب کنند.

زهره رحیمی در کمیته تشکیلات بر محور جذب اعضا و آموزش تشکیلاتی تاکید کرد، فاطمه قدم در کمیته زنان بر ارتباط با زنان صاحب نظر در حوزه های مختلف تمرکز داشت، علی خلیلی پور سامان دهی وضعیت استان های حزب و راه اندازی حوزه های استان محور را مدنظر قرار داده بود و نهایتا حمیدرضا قائدی بر روی پهنه بندی اعضا جوان و بازسازی شورای مرکزی جوانان همراه با اردوهای آموزشی صحه گذاشتند.

افشین فرهانچی هنوز فردی را برای مسوولیت کمیته آموزش و توانمندسازی معرفی نکرده اند.

4 خرداد 1403

برچسب ها حاما اراده ملت احزاب کمیته های حزبی حسن غلامی

آخرین اخبار

علی برقراری رئیس ستاد البرز دکتر پزشکیان شد

علی برقراری قائم مقام حزب اراده ملت استان البرز بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان انتخاب شدند

رضا قاسم پور سخنگو مشاور ستاد دکتر پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آباد شد

رضا قاسم پور عضو ارشد حزب اراده ملت ایران بعنوان مشاور عالی و سخنگوی ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آبادانتخاب شدند

برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت به پزشکیان در حوزه نهادهای مدنی است

رئیس دفتر سیاسی حزب اراده ملت گفت: برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت که به آقای پزشکیان ارایه شد، در خصوص حوزه نهادهای مدنی است. این برنامه همراه با چارت پیشنهادی برای ارتباط با این نهادها در طول مدت زمان انتخابات بود و مورد پذیرش اولیه قرار گرفت و نهایتا توسط آقای عبدالعلی زاده حکم ستادی در خصوص ریاست ستاد نهادهای مدنی برای آقای افشین فرهانچی (دبیرکل حزب) صادر شد. در ستاد مرکزی هم فضایی به این موضوع اختصاص یافت و نیروهای ستادی حزب در حال انجام کار هستند.

احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی حاما رئیس ستاد استان زنجان دکتر پزشکیان شد

 طبق حکمی که روز جمعه ۲۵ خرداد ماه صادر شد، دکتر حکیمی پور که نماینده ادوار زنجان در مجلس شورای اسلامی بوده است به عنوان ریاست ستاد استان زنجان مسعود پزشکیان انتخاب شدند.

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران رئیس ستاد تشکل‌ها و نهادهای مدنی ستادمرکزی دکتر پزشکیان شد

حزب اراده ملت ایران بعد از اعلام نامزدی دکتر مسعود پزشکیان؛ برنامه پيشنهادي را برای حوزه نهادهای مدنی به ایشان تقدیم کردند تا بعد از بررسی و اصلاح به عنوان برنامه رسمی ایشان در این حوزه اعلام شود.

بازدید دبیرکل حزب اراده ملت ایران از خانه احزاب استان زنجان

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در جریان سفر رسمی خود به استان زنجان عصر روز چهارشنبه ۲۳ خرداد با حضور در محل خانه احزاب استان زنجان با رئیس و برخی اعضای هیات رئیسه دیدار و گفتگو کردند.

در اولین سفر رسمی استانی دبیرکل منتخب حزب اراده ملت ایران به زنجان عنوان شد:

نشست مشترک اعضای حزب اراده ملت ایران در استان زنجان در جریان سفر یک روزه دبیرکل به این استان در دفتر استانی حزب در زنجان و با حضور اعضا و دبیرکل با محوریت موضوعات روز و آخرین وضعیت و موضع گیری های تشکیلاتی در روز چهارشنبه ۲۳ خرداد برگزار گردید

نشست دبیر کل حاما با کانون وکلای زنجان

نشست مشترک رئیس و اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان زنجان با دبیرکل حزب اراده ملت ایران صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد در محل کانون در زنجان صورت گرفت.

ادای احترام دبیرکل حزب اراده ملت ایران به مقام شامخ شهدا و مفاخر زنجان

صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه دکتر افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در بدو ورود به شهر زنجان با حضور در گلزار شهدای زنجان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

بازگشائی دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران

دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی و افشین فرهانچی دبیرکل حزب در دهه پایانی اردیبهشت ماه افتتاح می‌شود.

اخبار حزبی