0 803 یکشنبه 19 فروردین 06:59 دسته مطلب :دسته تیتر اصلی کد مطلب : 6612
افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران شد

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران شد

آخرین جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور اکثریت اعضاء و ریاست دکتر احمد حکیمی پور برگزار شد.

آخرین جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور اکثریت اعضاء و ریاست دکتر احمد حکیمی پور برگزار شد. در این جلسه که اولین دستور آن انتخاب دبیرکل برای یکسال آینده حزب بود احمد حکیمی پور علیرغم درخواست و اصرار اعضای جلسه از اعلام کاندیداتوری برای دوره جدید انصراف داد و تاکید کرد باید حزب چرخه منصب و مسئولیت ها را در درون خود در تمام سطوح انجام دهد تا باعث بالندگی و پویایی هر چه بیشتر و بهتر حزب گردد.

بعد از بحث های طولانی و مفصل بین اعضای جلسه در خصوص این دستور درنهایت بین اعضای شورای مرکزی واجد شرایط دبیرکلی که در نظامنامه حزب پیش بینی شده  از ۷ نفر واجد شرایط دو نفر، افشین فرهانچی و رحیم حمزه نامزد این سمت شدند. پس از ارایه برنامه توسط کاندیداها و ارایه پاسخ به سئوالات حاضرین جلسه پیرامون برنامه های اعلامی، جلسه وارد شور شد و پس از رای گیری افشین فرهانچی حائز اکثریت آرا گردید و برای یکسال آینده بعنوان دبیرکل حزب اراده ملت ایران انتخاب شد.(احمد حکیمی پور کماکان ریاست شورای مرکزی حزب را به عهده دارد)

در ادامه جلسه با پیشنهاد رئیس دفتر سیاسی و با رای اکثریت حاضرین جلسه علی هادیان و پیام فیض به ترکیب دفتر سیاسی حزب اضافه شدند و به این ترتیب اعضای دفتر سیاسی نیز کامل شد.

در پایان جلسه مقرر شد در جلسه بعدی علاوه برای ارایه بیلان یکسال عملکرد حزب، دبیر کل منتخب اعضای هیات اجرایی دوره جدید را برای اخذ رای اعتماد به شورای مرکزی معرفی نماید.

جلسه با آرزوی سلامتی و بهروزی برای اعضای حزب و عموم مردم ایران در سال جدید پایان یافت.

برچسب ها حاما اراده ملت احزاب افشین فرهانچی دبیر کل حاما

آخرین اخبار

بازگشائی دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران

دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی و افشین فرهانچی دبیرکل حزب در دهه پایانی اردیبهشت ماه افتتاح می‌شود.

حضور طولانی مدت افراد در مسئولیت ها کار درستی نیست

رئیس شورای مرکزی حزب اراده ملت از انتخاب دبیرکل جدید حزب متبوعش خبر داد و گفت: دیگر تمایلی برای پذیرش این سِمت نداشتم.

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران شد

آخرین جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور اکثریت اعضاء و ریاست دکتر احمد حکیمی پور برگزار شد.

افشین فرهانچی کیست؟

دبیرکل جدید حزب اراده ملت ایران متولد سال 1349 در شهر همدان و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا است.

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 23منتشر شد

پرونده اصلی این شماره به بررسی کتاب خاطرات مهندس پوری­ حسینی (آدم کسی نبودن!)، رئیس اسبق سازمان خصوصی­ سازی تخصیص یافته است.

کارآمدی مجلس را در گرو حضور شایستگان است

مجلس یازدهم در حالی به آخرین ماه های فعالیت خود نزدیک می شود که طی چهار سال گذشته در عمل به شعار های انتخاباتی نمایندگانش ناکام بود،

بیشتر آسیب های اجتماعی با فقر نسبت پیدا می کنند

چهل و پنج سال از پيروزی انقلاب می گذرد. اگر چه امروز کمتر از انگیزه های اقتصادی و نقش فقر اجتماعی در شکل گیری اعتراضات ...

رد صلاحیت یک عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران

به گزارش حاما نیوز  صلاحیت پیام فیض عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران و دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح برای کاندیداتوری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان احراز نشد.

با کنار گذاشتن سلیقه ای افراد، انتخابات را درگیر حاشیه نکنید

بیشتر رد صلاحیت شدگان در ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، از اردوگاه اصلاح طلبان و یا از طیف سیاسی میانه رو هستند و...

طبقه متوسط بزرگ نشان می دهد توزیع ثروت در یک کشور عادلانه است

وقتی دانش آموز بودم، کتاب های درسی چهره لطیفی از فقر نشانمان می داد. به ویژه در دروسی مثل تعلیمات دینی؛ تصویر قالب، همنشینی فقرا با اولیای خدا بود.

دسته تیتر اصلی