0 285 یکشنبه 19 فروردین 09:05 دسته مطلب :دسته تیتر اصلی کد مطلب : 6613
حضور طولانی مدت افراد در مسئولیت ها کار درستی نیست

احمد حکیمی پور، رئیس شورای مرکزی حاما:

حضور طولانی مدت افراد در مسئولیت ها کار درستی نیست

رئیس شورای مرکزی حزب اراده ملت از انتخاب دبیرکل جدید حزب متبوعش خبر داد و گفت: دیگر تمایلی برای پذیرش این سِمت نداشتم.

به گزارش حاما نیوز، احمد حکیمی‌پور دبیرکل سابق حزب اراده ملت از انتخاب دبیرکل حزب متبوعش خبر داد و گفت: از آن‌جا که من به گردش نخبگان اعتقاد دارم سال‌هاست این تقاضا را در شورای مرکزی مطرح کردم که فرد دیگری در این جایگاه قرار بگیرد، ولی به دلایلی دوستان اعلام آمادگی نمی‌کردند و من ناگزیر به این کار ادامه می‌دادم. ولی در این دوره به هیچ وجه نپذیرفتم که در این سمت باشم و آقای فرهان‌چی با انتخاب شورای مرکزی به عنوان دبیرکل حزب انتخاب شد.

وی افزود: اساسا حضور طولانی مدت افراد در مسئولیت‌ها کار درستی هم نیست و باید افراد دیگر با انگیزه و خلاقیت و برنامه بیشتر جایگزین شوند.

این فعال سیاسی تأکید کرد: در حال حاضر من رئیس شورای مرکزی حزب هستم و چنانچه من اعلام نامزدی می‌کردم آقای فرهان‌چی کاندیدا نمی‌شد. ضمن اینکه دبیرکل نیز مجری برنامه‌های مصوب شورای مرکزی و کنگره حزب است و بیشتر یک مسئولیت اجرایی است.

به گزارش ایرنا، «احمد حکیمی‌پور» از ابتدای فعالیت رسمی این حزب در سال ۱۳۷۹ سمت دبیرکلی این حزب را عهده‌دار بوده است.

ذکر این نکته نیز ضروری است که حزب اراده ملت طی بیانیه‌ای در مرداد ۱۳۹۹ اعلام کرد که از شورای هماهنگی جبهه اصلاحات خارج شده است.

حکیمی‌پور دبیرکل سابق این حزب با حضور غرفه ایرنا در ۲۴ امین نمایشگاه رسانه‌های ایران در خصوص جدایی حزب اراده ملت از جبهه اصلاحات گفت: ما سه سال پیش جزء جبهه اصلاحات بودیم اما به دلیل اختلاف با احزابی مانند مشارکت و سازمان مجاهدین، از این جبهه خارج شدیم.

وی دلیل این اختلاف را اتخاذ تصمیم‌ها در خارج از جبهه عنوان کرد و ادامه داد: تصمیمات جبهه اصلاحات در محافلی خارج از جبهه اتخاذ می شد، حال آنکه جریان اصلاحات باید نهادمحور باشد و ما حضور اشخاص حقیقی را قبول نداشتیم و معتقدیم افراد باید با شناسنامه فعالیت سیاسی کنند

برچسب ها حاما اراده ملت احزاب دبیر کل احمد حکیمی پور افشین فرهانچی

آخرین اخبار

بازگشائی دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران

دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی و افشین فرهانچی دبیرکل حزب در دهه پایانی اردیبهشت ماه افتتاح می‌شود.

حضور طولانی مدت افراد در مسئولیت ها کار درستی نیست

رئیس شورای مرکزی حزب اراده ملت از انتخاب دبیرکل جدید حزب متبوعش خبر داد و گفت: دیگر تمایلی برای پذیرش این سِمت نداشتم.

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران شد

آخرین جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور اکثریت اعضاء و ریاست دکتر احمد حکیمی پور برگزار شد.

افشین فرهانچی کیست؟

دبیرکل جدید حزب اراده ملت ایران متولد سال 1349 در شهر همدان و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا است.

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 23منتشر شد

پرونده اصلی این شماره به بررسی کتاب خاطرات مهندس پوری­ حسینی (آدم کسی نبودن!)، رئیس اسبق سازمان خصوصی­ سازی تخصیص یافته است.

کارآمدی مجلس را در گرو حضور شایستگان است

مجلس یازدهم در حالی به آخرین ماه های فعالیت خود نزدیک می شود که طی چهار سال گذشته در عمل به شعار های انتخاباتی نمایندگانش ناکام بود،

بیشتر آسیب های اجتماعی با فقر نسبت پیدا می کنند

چهل و پنج سال از پيروزی انقلاب می گذرد. اگر چه امروز کمتر از انگیزه های اقتصادی و نقش فقر اجتماعی در شکل گیری اعتراضات ...

رد صلاحیت یک عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران

به گزارش حاما نیوز  صلاحیت پیام فیض عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران و دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح برای کاندیداتوری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان احراز نشد.

با کنار گذاشتن سلیقه ای افراد، انتخابات را درگیر حاشیه نکنید

بیشتر رد صلاحیت شدگان در ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، از اردوگاه اصلاح طلبان و یا از طیف سیاسی میانه رو هستند و...

طبقه متوسط بزرگ نشان می دهد توزیع ثروت در یک کشور عادلانه است

وقتی دانش آموز بودم، کتاب های درسی چهره لطیفی از فقر نشانمان می داد. به ویژه در دروسی مثل تعلیمات دینی؛ تصویر قالب، همنشینی فقرا با اولیای خدا بود.

دسته تیتر اصلی