0 73 دوشنبه 7 خرداد 11:58 دسته مطلب :اخبار حزبی کد مطلب : 6622
مراسم امضا و رونمائی کتابهای جدید حزب در نمایشگاه کتاب تهران

زهرا زمانی

مراسم امضا و رونمائی کتابهای جدید حزب در نمایشگاه کتاب تهران

کتاب های آدم کسی نبودن، سید قطب، پرسه ای در حوالی سیاست، قالب بندی و ساختاردهی یک حزب، دستیابی و پیوند با مخاطبین در احزاب سیاسی در این مراسم با حضور نویسندگان یا مترجمانشان رونمائی شدند.

کتاب های آدم کسی نبودن، سید قطب، پرسه ای در حوالی سیاست، قالب بندی و ساختاردهی یک حزب، دستیابی و پیوند با مخاطبین در احزاب سیاسی در این مراسم با حضور نویسندگان یا مترجمانشان رونمائی شدند.

در این مراسم که در شبستان اصلی مصلی تهران برگزار گردید؛ احمد حکیمی پور، حسن اکبری بیرق و زهره رحیمی پیرامون کتاب های خویش صحبت کردند.

احمد حکیمی پور در مورد اهمیت و نقش سید قطب در بنیانگذاری بنیادگرائی مدرن صحبت کرد و با اشاره به بحث مصلحت عمومی ایشان را فراتر از سایر بنیادگرایان قرار داد.

حسن اکبری بیرق که با دو کتاب در این برنامه حضور داشتند، از ممیزی های اعمال شده بر این دو اثر گله نمودند و آرزو کردند که بعد ها بتوانیم شاهد نسخه کامل خاطرات مهندس پوری حسینی باشیم.

زهره رحیمی در صحبت های خویش به اهمیت مستندات پایه در مورد تحزب و سیاست حزبی اشاره کردند و وعده دادند که سایر کتابهای این مجموعه (سازوکار حزبی) تا پایان سال به بازار عرضه خواهد شد. ایشان نیز با دو کتاب ترجمه شده در این مراسم حضور یافتند.

27 اردیبهشت 1403

برچسب ها حاما اراده ملت احزاب زهرا زمانی رونمایی کتاب انتشارات اراده ملت

آخرین اخبار

علی برقراری رئیس ستاد البرز دکتر پزشکیان شد

علی برقراری قائم مقام حزب اراده ملت استان البرز بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان انتخاب شدند

رضا قاسم پور سخنگو مشاور ستاد دکتر پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آباد شد

رضا قاسم پور عضو ارشد حزب اراده ملت ایران بعنوان مشاور عالی و سخنگوی ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آبادانتخاب شدند

برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت به پزشکیان در حوزه نهادهای مدنی است

رئیس دفتر سیاسی حزب اراده ملت گفت: برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت که به آقای پزشکیان ارایه شد، در خصوص حوزه نهادهای مدنی است. این برنامه همراه با چارت پیشنهادی برای ارتباط با این نهادها در طول مدت زمان انتخابات بود و مورد پذیرش اولیه قرار گرفت و نهایتا توسط آقای عبدالعلی زاده حکم ستادی در خصوص ریاست ستاد نهادهای مدنی برای آقای افشین فرهانچی (دبیرکل حزب) صادر شد. در ستاد مرکزی هم فضایی به این موضوع اختصاص یافت و نیروهای ستادی حزب در حال انجام کار هستند.

احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی حاما رئیس ستاد استان زنجان دکتر پزشکیان شد

 طبق حکمی که روز جمعه ۲۵ خرداد ماه صادر شد، دکتر حکیمی پور که نماینده ادوار زنجان در مجلس شورای اسلامی بوده است به عنوان ریاست ستاد استان زنجان مسعود پزشکیان انتخاب شدند.

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران رئیس ستاد تشکل‌ها و نهادهای مدنی ستادمرکزی دکتر پزشکیان شد

حزب اراده ملت ایران بعد از اعلام نامزدی دکتر مسعود پزشکیان؛ برنامه پيشنهادي را برای حوزه نهادهای مدنی به ایشان تقدیم کردند تا بعد از بررسی و اصلاح به عنوان برنامه رسمی ایشان در این حوزه اعلام شود.

بازدید دبیرکل حزب اراده ملت ایران از خانه احزاب استان زنجان

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در جریان سفر رسمی خود به استان زنجان عصر روز چهارشنبه ۲۳ خرداد با حضور در محل خانه احزاب استان زنجان با رئیس و برخی اعضای هیات رئیسه دیدار و گفتگو کردند.

در اولین سفر رسمی استانی دبیرکل منتخب حزب اراده ملت ایران به زنجان عنوان شد:

نشست مشترک اعضای حزب اراده ملت ایران در استان زنجان در جریان سفر یک روزه دبیرکل به این استان در دفتر استانی حزب در زنجان و با حضور اعضا و دبیرکل با محوریت موضوعات روز و آخرین وضعیت و موضع گیری های تشکیلاتی در روز چهارشنبه ۲۳ خرداد برگزار گردید

نشست دبیر کل حاما با کانون وکلای زنجان

نشست مشترک رئیس و اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان زنجان با دبیرکل حزب اراده ملت ایران صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد در محل کانون در زنجان صورت گرفت.

ادای احترام دبیرکل حزب اراده ملت ایران به مقام شامخ شهدا و مفاخر زنجان

صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه دکتر افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در بدو ورود به شهر زنجان با حضور در گلزار شهدای زنجان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

بازگشائی دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران

دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی و افشین فرهانچی دبیرکل حزب در دهه پایانی اردیبهشت ماه افتتاح می‌شود.

اخبار حزبی