0 97 یکشنبه 30 اردیبهشت 09:33 دسته مطلب :اخبار حزبی کد مطلب : 6618
دفتر مرکزی حزب بطور غیر رسمی افتتاح گردید

حسن غلامی

دفتر مرکزی حزب بطور غیر رسمی افتتاح گردید

دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران بعد از چند سال تعطیلی بازگشائی گردید. حزب اراده ملت ایران با شروع اپیدمی کرونا دفتر مرکزی خود در تهران را تعطیل نموده بود و امور اداری خود را از طریف دبیرخانه مستقر در همدان پیگیری مینمود

دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران بعد از چند سال تعطیلی بازگشائی گردید. حزب اراده ملت ایران با شروع اپیدمی کرونا دفتر مرکزی خود در تهران را تعطیل نموده بود و امور اداری خود را از طریف دبیرخانه مستقر در همدان پیگیری مینمود. با طبیعی تر شدن شرایط و مهیاسازی زیرساختهای لازم حزب مجددا تصمیم گرفت که دفتر مرکزی خود را در تهران مستقر نماید و ضمن حفظ دبیرخانه مستقر در همدان، دبیرخانه مرکزی را نیز فعال نماید.
این دفتر کار خود را از ابتدای اردیبهشت ماه شروع کرده است و هر روز از ساعت 9 الی 18 فعال است.
دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران در انتهای اردیبهشت ماه با حضور احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی، افشین فرهانچی دبیرکل حزب و اعضائی از هیات اجرائی، هیات بازرسی و شورای مرکزی افتتاح می‌شود.
آدرس: خیابان انقلاب، نبش تقاطع خیابان جمالزاده شمالی و خیابان زند، ساختمان 110، طبقه پنجم، واحد 22، شماره تلفن: 02166431616
 

برچسب ها حاما اراده ملت احزاب دفتر حاما حسن غلامی

آخرین اخبار

علی برقراری رئیس ستاد البرز دکتر پزشکیان شد

علی برقراری قائم مقام حزب اراده ملت استان البرز بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان انتخاب شدند

رضا قاسم پور سخنگو مشاور ستاد دکتر پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آباد شد

رضا قاسم پور عضو ارشد حزب اراده ملت ایران بعنوان مشاور عالی و سخنگوی ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آبادانتخاب شدند

برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت به پزشکیان در حوزه نهادهای مدنی است

رئیس دفتر سیاسی حزب اراده ملت گفت: برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت که به آقای پزشکیان ارایه شد، در خصوص حوزه نهادهای مدنی است. این برنامه همراه با چارت پیشنهادی برای ارتباط با این نهادها در طول مدت زمان انتخابات بود و مورد پذیرش اولیه قرار گرفت و نهایتا توسط آقای عبدالعلی زاده حکم ستادی در خصوص ریاست ستاد نهادهای مدنی برای آقای افشین فرهانچی (دبیرکل حزب) صادر شد. در ستاد مرکزی هم فضایی به این موضوع اختصاص یافت و نیروهای ستادی حزب در حال انجام کار هستند.

احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی حاما رئیس ستاد استان زنجان دکتر پزشکیان شد

 طبق حکمی که روز جمعه ۲۵ خرداد ماه صادر شد، دکتر حکیمی پور که نماینده ادوار زنجان در مجلس شورای اسلامی بوده است به عنوان ریاست ستاد استان زنجان مسعود پزشکیان انتخاب شدند.

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران رئیس ستاد تشکل‌ها و نهادهای مدنی ستادمرکزی دکتر پزشکیان شد

حزب اراده ملت ایران بعد از اعلام نامزدی دکتر مسعود پزشکیان؛ برنامه پيشنهادي را برای حوزه نهادهای مدنی به ایشان تقدیم کردند تا بعد از بررسی و اصلاح به عنوان برنامه رسمی ایشان در این حوزه اعلام شود.

بازدید دبیرکل حزب اراده ملت ایران از خانه احزاب استان زنجان

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در جریان سفر رسمی خود به استان زنجان عصر روز چهارشنبه ۲۳ خرداد با حضور در محل خانه احزاب استان زنجان با رئیس و برخی اعضای هیات رئیسه دیدار و گفتگو کردند.

در اولین سفر رسمی استانی دبیرکل منتخب حزب اراده ملت ایران به زنجان عنوان شد:

نشست مشترک اعضای حزب اراده ملت ایران در استان زنجان در جریان سفر یک روزه دبیرکل به این استان در دفتر استانی حزب در زنجان و با حضور اعضا و دبیرکل با محوریت موضوعات روز و آخرین وضعیت و موضع گیری های تشکیلاتی در روز چهارشنبه ۲۳ خرداد برگزار گردید

نشست دبیر کل حاما با کانون وکلای زنجان

نشست مشترک رئیس و اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان زنجان با دبیرکل حزب اراده ملت ایران صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد در محل کانون در زنجان صورت گرفت.

ادای احترام دبیرکل حزب اراده ملت ایران به مقام شامخ شهدا و مفاخر زنجان

صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه دکتر افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در بدو ورود به شهر زنجان با حضور در گلزار شهدای زنجان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

بازگشائی دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران

دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی و افشین فرهانچی دبیرکل حزب در دهه پایانی اردیبهشت ماه افتتاح می‌شود.

اخبار حزبی