0 471 سه شنبه 1 اسفند 10:11 دسته مطلب :اخبار حزبی کد مطلب : 6593
ابراز نگرانی اعضا هیات دبیران حوزه ها در مورد برنامه 5 ساله حزب

حسن غلامی

ابراز نگرانی اعضا هیات دبیران حوزه ها در مورد برنامه 5 ساله حزب

با توجه به اینکه، تدوین برنامه پنج ساله جدید حزب در دستور کار شورای مرکزی قرار گرفته بود و در آن جلسه مقرر شد کمیته ای موقت و تلفیقی برای این امر تشکیل شود، اعضا هیات دبیران نگرانی خود از نحوه تشکیل این کمیته و مدیریت فرایند برنامه نویسی را در آخرین جلسه این شورا مطرح نمودند.

با توجه به اینکه، تدوین برنامه پنج ساله جدید حزب در دستور کار شورای مرکزی قرار گرفته بود و در آن جلسه مقرر شد کمیته ای موقت و تلفیقی برای این امر تشکیل شود، اعضا هیات دبیران نگرانی خود از نحوه تشکیل این کمیته و مدیریت فرایند برنامه نویسی را در آخرین جلسه این شورا مطرح نمودند.
ایشان نگران این بودند که اگر مشارکت در تدوین برنامه بصورت حداکثری نباشد یا برنامه تدوین شده واقعیت های موجود در حزب و جامعه را نادیده بگیرد نمیتواند در شرایط فعلی برای حزب مفید باشد و علی رغم زحماتی که در این فرایند کشیده میشود، به سرنوشت برنامه ده ساله حزب دچار گردد.
حزب در سال 1378 و در کنگره چهارم اش برنامه ده ساله خود را رونمائی نمود که در همان ابتدای امر و در سال 88 بدلایل شرایط جامعه دچار عدم تداوم گردید و حزب مجبور شد که برای رسیدن حداقلی به اهداف این برنامه، آنرا برای 5 سال و تا انتهای سال 1402 تمدید نماید.
 

برچسب ها حاما اراد ملت احزاب حوزه دبیران حاما حسن غلامی

آخرین اخبار

علی برقراری رئیس ستاد البرز دکتر پزشکیان شد

علی برقراری قائم مقام حزب اراده ملت استان البرز بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان انتخاب شدند

رضا قاسم پور سخنگو مشاور ستاد دکتر پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آباد شد

رضا قاسم پور عضو ارشد حزب اراده ملت ایران بعنوان مشاور عالی و سخنگوی ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آبادانتخاب شدند

برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت به پزشکیان در حوزه نهادهای مدنی است

رئیس دفتر سیاسی حزب اراده ملت گفت: برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت که به آقای پزشکیان ارایه شد، در خصوص حوزه نهادهای مدنی است. این برنامه همراه با چارت پیشنهادی برای ارتباط با این نهادها در طول مدت زمان انتخابات بود و مورد پذیرش اولیه قرار گرفت و نهایتا توسط آقای عبدالعلی زاده حکم ستادی در خصوص ریاست ستاد نهادهای مدنی برای آقای افشین فرهانچی (دبیرکل حزب) صادر شد. در ستاد مرکزی هم فضایی به این موضوع اختصاص یافت و نیروهای ستادی حزب در حال انجام کار هستند.

احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی حاما رئیس ستاد استان زنجان دکتر پزشکیان شد

 طبق حکمی که روز جمعه ۲۵ خرداد ماه صادر شد، دکتر حکیمی پور که نماینده ادوار زنجان در مجلس شورای اسلامی بوده است به عنوان ریاست ستاد استان زنجان مسعود پزشکیان انتخاب شدند.

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران رئیس ستاد تشکل‌ها و نهادهای مدنی ستادمرکزی دکتر پزشکیان شد

حزب اراده ملت ایران بعد از اعلام نامزدی دکتر مسعود پزشکیان؛ برنامه پيشنهادي را برای حوزه نهادهای مدنی به ایشان تقدیم کردند تا بعد از بررسی و اصلاح به عنوان برنامه رسمی ایشان در این حوزه اعلام شود.

بازدید دبیرکل حزب اراده ملت ایران از خانه احزاب استان زنجان

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در جریان سفر رسمی خود به استان زنجان عصر روز چهارشنبه ۲۳ خرداد با حضور در محل خانه احزاب استان زنجان با رئیس و برخی اعضای هیات رئیسه دیدار و گفتگو کردند.

در اولین سفر رسمی استانی دبیرکل منتخب حزب اراده ملت ایران به زنجان عنوان شد:

نشست مشترک اعضای حزب اراده ملت ایران در استان زنجان در جریان سفر یک روزه دبیرکل به این استان در دفتر استانی حزب در زنجان و با حضور اعضا و دبیرکل با محوریت موضوعات روز و آخرین وضعیت و موضع گیری های تشکیلاتی در روز چهارشنبه ۲۳ خرداد برگزار گردید

نشست دبیر کل حاما با کانون وکلای زنجان

نشست مشترک رئیس و اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان زنجان با دبیرکل حزب اراده ملت ایران صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد در محل کانون در زنجان صورت گرفت.

ادای احترام دبیرکل حزب اراده ملت ایران به مقام شامخ شهدا و مفاخر زنجان

صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه دکتر افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در بدو ورود به شهر زنجان با حضور در گلزار شهدای زنجان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

بازگشائی دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران

دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی و افشین فرهانچی دبیرکل حزب در دهه پایانی اردیبهشت ماه افتتاح می‌شود.

اخبار حزبی