0 509 یکشنبه 17 اردیبهشت 08:52 دسته مطلب :دسته تیتر اصلی کد مطلب : 5495
روز جهانی کارگر

روز جهانی کارگر

دفتر سیاسی حزب اراده ملت ایران در پیام گرامیداشتی به مناسبت روز جهانی کارگر (اول ماه می)، ضمن احترام به این مناسبت بزرگ، تاکید می‌کند که ادامه بی‌توجهی به حقوق مسلم کارگران و معضلات ایشان

دفتر سیاسی حزب اراده ملت ایران در پیام گرامیداشتی به مناسبت روز جهانی کارگر (اول ماه می)، ضمن احترام به این مناسبت بزرگ، تاکید می‌کند که ادامه بی‌توجهی به حقوق مسلم کارگران و معضلات ایشان، موجب بروز پیامدهای تلخی در زندگی و معیشت کارگران و خانواده‌های محترم ایشان گردیده و همچنین جامعه را ناگزیر با بروز تنش‌های اجتماعی و مدنی مواجه ‌می‌کند که در مسیر استیفای حقوق به حق این قشر عظیم رخ می‌دهند و می‌توانند هزینه‌های هنگفتی نیز برای حاکمیت ایجاد کنند.
لذا حزب اراده ملت ایران ضمن به رسمیت شمردن و ارج نهادن به حقوق و مطالبات صنفی و مدنی کارگران، تمرکز و کارسازی  بدون وقفه و بی‌درنگ بر موارد زیر را مورد تاکید قرار می‌دهد:

۱.  محترم شمردن حق تجمع و اعتراض و تحصن نسبت به حقوق تضییع‌شده و معطل‌مانده کارگران.
۲. آزادی تمامی زندانیان صنفی کارگری و تضمین آزادی بیان و‌ رسانه.
۳. حق آزادی در ایجاد تشکل‌، اتحادیه و سندیکاهای مستقل، خودجوش و سامان یافته از نمایندگان واقعی و دغدغه‌مند کارگری.
۴. اصلاح دستمزدهای پایه متناسب با نرخ تورم کشور.
۵. تامین امنیت شغلی برای تمامی کارگران، و حمایت پایدار و موثر از کارگرانی که زندگی و معیشت ایشان متاثر از رکود و ورشکستگی و تعطیلی واحد‌های صنعتی و کارگاهی شده است.
۶. رویکرد انسانی و مسئولانه و علمی در جهت تغییر و تعویض مدیرانی که با نگاه غیرعلمی، استثماری و غیرمسئولانه امور شغلی و هویتی هزاران کارگر را بطور روزمره با رفتار و گفتار ناسنجیده خود، مورد خدشه و آسیب قرار می‌دهند.
 

برچسب ها حاما اراده ملت احزاب روزکارگر دفتر سیاسی

آخرین اخبار

علی برقراری رئیس ستاد البرز دکتر پزشکیان شد

علی برقراری قائم مقام حزب اراده ملت استان البرز بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان انتخاب شدند

رضا قاسم پور سخنگو مشاور ستاد دکتر پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آباد شد

رضا قاسم پور عضو ارشد حزب اراده ملت ایران بعنوان مشاور عالی و سخنگوی ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آبادانتخاب شدند

برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت به پزشکیان در حوزه نهادهای مدنی است

رئیس دفتر سیاسی حزب اراده ملت گفت: برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت که به آقای پزشکیان ارایه شد، در خصوص حوزه نهادهای مدنی است. این برنامه همراه با چارت پیشنهادی برای ارتباط با این نهادها در طول مدت زمان انتخابات بود و مورد پذیرش اولیه قرار گرفت و نهایتا توسط آقای عبدالعلی زاده حکم ستادی در خصوص ریاست ستاد نهادهای مدنی برای آقای افشین فرهانچی (دبیرکل حزب) صادر شد. در ستاد مرکزی هم فضایی به این موضوع اختصاص یافت و نیروهای ستادی حزب در حال انجام کار هستند.

احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی حاما رئیس ستاد استان زنجان دکتر پزشکیان شد

 طبق حکمی که روز جمعه ۲۵ خرداد ماه صادر شد، دکتر حکیمی پور که نماینده ادوار زنجان در مجلس شورای اسلامی بوده است به عنوان ریاست ستاد استان زنجان مسعود پزشکیان انتخاب شدند.

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران رئیس ستاد تشکل‌ها و نهادهای مدنی ستادمرکزی دکتر پزشکیان شد

حزب اراده ملت ایران بعد از اعلام نامزدی دکتر مسعود پزشکیان؛ برنامه پيشنهادي را برای حوزه نهادهای مدنی به ایشان تقدیم کردند تا بعد از بررسی و اصلاح به عنوان برنامه رسمی ایشان در این حوزه اعلام شود.

بازدید دبیرکل حزب اراده ملت ایران از خانه احزاب استان زنجان

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در جریان سفر رسمی خود به استان زنجان عصر روز چهارشنبه ۲۳ خرداد با حضور در محل خانه احزاب استان زنجان با رئیس و برخی اعضای هیات رئیسه دیدار و گفتگو کردند.

در اولین سفر رسمی استانی دبیرکل منتخب حزب اراده ملت ایران به زنجان عنوان شد:

نشست مشترک اعضای حزب اراده ملت ایران در استان زنجان در جریان سفر یک روزه دبیرکل به این استان در دفتر استانی حزب در زنجان و با حضور اعضا و دبیرکل با محوریت موضوعات روز و آخرین وضعیت و موضع گیری های تشکیلاتی در روز چهارشنبه ۲۳ خرداد برگزار گردید

نشست دبیر کل حاما با کانون وکلای زنجان

نشست مشترک رئیس و اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان زنجان با دبیرکل حزب اراده ملت ایران صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد در محل کانون در زنجان صورت گرفت.

ادای احترام دبیرکل حزب اراده ملت ایران به مقام شامخ شهدا و مفاخر زنجان

صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه دکتر افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در بدو ورود به شهر زنجان با حضور در گلزار شهدای زنجان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

بازگشائی دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران

دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی و افشین فرهانچی دبیرکل حزب در دهه پایانی اردیبهشت ماه افتتاح می‌شود.

دسته تیتر اصلی