0 1273 دوشنبه 25 بهمن 11:01 دسته مطلب :ویژه منتخبین حاما در شوراها و مجلس کد مطلب : 3249
هنوز حاشیه ها بر شورا غالب است

منیر مرتضوی عضو سابق شورای شهر فرخ شهر در گفتگو با اراده ملت

هنوز حاشیه ها بر شورا غالب است

منیر مرتضوی دانش آموخته کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری است. ایشان در اواخر دوره پنجم شورای شهر فرخ شهر توانست بعنوان عضو اصلی وارد شورا شود. وی در دور ششم انتخابات شوراها مجددا بعنوان عضو علی البدل شورا انتخاب شده است.

سرکار خانم مرتضوی ارزیابی شما از شورای جدید شهرفرخ شهر چیست؟

اعضا شورای شهر جدید پس از گذشت هشت ماه هنوز به دنبال مسائل حاشیه ای شورا هستند و طرح ها و برنامه هایی که در حال اجرا می باشد طرح و برنامه ناتمام  شورای  قبل است. هنوز نقطه عطف و روشنی از شورای جدید به چشم نمیخورد.

فرایند انتخاب شهردار را چگونه بود؟

شهردار قبلی فرخ شهر در پست خود ابقا شد با اینکه سه نفر از اعضا شورا با انتخاب ایشان مخالف بودند اما چون گزینه دیگری برای شهرداری وجود نداشت و با دخالت مردم که شهردار را فردی توانمند میدانستند مجبور به انتخاب ایشان شدند.

خانم مرتضوی آیا شهردار جدید را برای شهر مفید میدانید؟

 ایشان زمانی که در دوره قبل انتخاب شدند با حاشیه هایی روبه رو شدند که خوشبختانه توانستند از آنها عبور کتند. ایشان فرد فعال و موفقی در عرصه مدیریت شهری هستند. با توجه به حوزه تحصلی ایشان که مسائل مالی و اقتصادی است و در همین زمینه مسلط به امور مالی شهرداری هستند؛ فعالیت زیادی دارند و همین باعث رضایت ساکنین فرخ شهر شده است.

با توجه به اینکه شما در دور قبل نیز در شورا حضور داشتید، روند کلی حرکت شورای شهر طی ادوار مختلف را چگونه میبینید؟

در دوره قبل ما به شدت به ارائه طرح اصرار داشتیم چون کارهایی در سطح شهر بدون طرح از دوره های قبل به صورت نیمه کار رها شده و کسی هم مسئولیت اجرا و اتمام آن را نمی پذیرید در دوره قبل طرح هایی که ارائه شد طرح های عمرانی و مناسب سازی شهر برای اقشار مختلف جامعه بود. اما متاسفانه روند کلی شورا به صورت یک پارچه و منسجم نیست که این مسئله باعث عدم پیشرفت در شهر میشود.

برچسب ها فرخ شهر منیر مرتضوی حاما

آخرین اخبار

علی برقراری رئیس ستاد البرز دکتر پزشکیان شد

علی برقراری قائم مقام حزب اراده ملت استان البرز بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان انتخاب شدند

رضا قاسم پور سخنگو مشاور ستاد دکتر پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آباد شد

رضا قاسم پور عضو ارشد حزب اراده ملت ایران بعنوان مشاور عالی و سخنگوی ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آبادانتخاب شدند

برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت به پزشکیان در حوزه نهادهای مدنی است

رئیس دفتر سیاسی حزب اراده ملت گفت: برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت که به آقای پزشکیان ارایه شد، در خصوص حوزه نهادهای مدنی است. این برنامه همراه با چارت پیشنهادی برای ارتباط با این نهادها در طول مدت زمان انتخابات بود و مورد پذیرش اولیه قرار گرفت و نهایتا توسط آقای عبدالعلی زاده حکم ستادی در خصوص ریاست ستاد نهادهای مدنی برای آقای افشین فرهانچی (دبیرکل حزب) صادر شد. در ستاد مرکزی هم فضایی به این موضوع اختصاص یافت و نیروهای ستادی حزب در حال انجام کار هستند.

احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی حاما رئیس ستاد استان زنجان دکتر پزشکیان شد

 طبق حکمی که روز جمعه ۲۵ خرداد ماه صادر شد، دکتر حکیمی پور که نماینده ادوار زنجان در مجلس شورای اسلامی بوده است به عنوان ریاست ستاد استان زنجان مسعود پزشکیان انتخاب شدند.

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران رئیس ستاد تشکل‌ها و نهادهای مدنی ستادمرکزی دکتر پزشکیان شد

حزب اراده ملت ایران بعد از اعلام نامزدی دکتر مسعود پزشکیان؛ برنامه پيشنهادي را برای حوزه نهادهای مدنی به ایشان تقدیم کردند تا بعد از بررسی و اصلاح به عنوان برنامه رسمی ایشان در این حوزه اعلام شود.

بازدید دبیرکل حزب اراده ملت ایران از خانه احزاب استان زنجان

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در جریان سفر رسمی خود به استان زنجان عصر روز چهارشنبه ۲۳ خرداد با حضور در محل خانه احزاب استان زنجان با رئیس و برخی اعضای هیات رئیسه دیدار و گفتگو کردند.

در اولین سفر رسمی استانی دبیرکل منتخب حزب اراده ملت ایران به زنجان عنوان شد:

نشست مشترک اعضای حزب اراده ملت ایران در استان زنجان در جریان سفر یک روزه دبیرکل به این استان در دفتر استانی حزب در زنجان و با حضور اعضا و دبیرکل با محوریت موضوعات روز و آخرین وضعیت و موضع گیری های تشکیلاتی در روز چهارشنبه ۲۳ خرداد برگزار گردید

نشست دبیر کل حاما با کانون وکلای زنجان

نشست مشترک رئیس و اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان زنجان با دبیرکل حزب اراده ملت ایران صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد در محل کانون در زنجان صورت گرفت.

ادای احترام دبیرکل حزب اراده ملت ایران به مقام شامخ شهدا و مفاخر زنجان

صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه دکتر افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در بدو ورود به شهر زنجان با حضور در گلزار شهدای زنجان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

بازگشائی دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران

دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی و افشین فرهانچی دبیرکل حزب در دهه پایانی اردیبهشت ماه افتتاح می‌شود.

ویژه منتخبین حاما در شوراها و مجلس