0 1210 پنج شنبه 21 بهمن 05:52 دسته مطلب :ویژه منتخبین حاما در شوراها و مجلس کد مطلب : 3238
شورای جدید هنوز سر در گم است

جابر فتحی عضو سابق شورای شهر بیله سوار در گفتگو با اراده ملت

شورای جدید هنوز سر در گم است

جابر فتحی دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت دولتی که رئیس شورای شهر دوره پنجم شهر بیله سوار بودند.وی اکنون مدیر عامل شرکت تعاونی عدالت و از فعالان سیاسی و فرهنگی ( سینما و تئاتر )منطقه می‌باشند. ایشان مولف کتاب بیله سوار: شهر همیشه آفتاب گیر می‌باشند.

 ارزیابی شما از شورای جدید شهر بیله سوار چیست؟
متاسفانه بعد از گذشت هشت ماه از شروع دوره جدید شورا هنوز ردپایی از شورای جدید در شهر دیده نمیشود و برنامه ای برای تحقق قول ها و شعارهای تبلیغاتی به چشم نمیخورد. شورای جدید پس از گذشت این مدت هنوز سردر گم هستند.
فرایند انتخاب شهردار چگونه بود؟
با فراخوانی که شورا داده بود و مطالعه برنامه ها سه گزینه نهایی مشخص شد، متاسفانه وقتی یکی از این گزینه ها انتخاب شد و شورا آماده اعلام نتایج گردید، مشخص شد که ایشان تمایل به شهردار شدن ندارند و این باعث سردرگمی شورا شد. دو گزینه دیگر نیز کنار رفتند و نهایتا این امر باعث شد که یکی از اعضا شورا به ناچار استعفا بدهد و گزینه شهرداری بشود. طبیعی است که در این حالت برنامه و مسیر خاصی نیز مشخص و ارائه نشد.
آیا شهردار جدید را برای شهر مفید میدانید؟
شهردار جدید فردی است از بدنه شهرداری که قبلا هم سابقه شهرداری دارد اما متاسفانه در کارنامه خود سابقه درخشانی ندارد ولی نکته مثبت اینست که با اعضا شورا و بدنه شهرداری تعامل خوبی دارد. بنده به این گزینه شهرداری زیاد خوش بین نیستم ولی امیدوارم هستم بتوانند برای شهر مفید باشند.
با توجه به اینکه شما دو دوره در شورای‌شهر تهران حضور داشتید، روند کلی حرکت شورای شهر طی ادوار مختلف را چگونه میبینید؟
متاسفانه همانطور که اطلاع دارید شورای چهارم شهر بیله سوار منحل گردید و شورای پنجم هم به دلیل محکومیت اعضا با مشکلاتی مواجه شد. و من که از اعضا علی البدل بودم به شورا راه پیدا کردم و در موقعیت ریاست آن قرار گرفتم. من با ورود به شورا متوجه شدم که در ادوار مختلف برنامه خاصی برای شهر وجود نداشته است لذا با همفکری و کمک کارشناسان یک برنامه چهل بندی تدوین شد که در دوره پنجم به بیست بند آن عمل و بقیه برنامه در اختیار شورای ششم قرار گرفت تا اگر برنامه خاصی نداشتند از آن استفاده نمایند.

برچسب ها جابر فتحی بیله سوار حاما شورای

آخرین اخبار

علی برقراری رئیس ستاد البرز دکتر پزشکیان شد

علی برقراری قائم مقام حزب اراده ملت استان البرز بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان انتخاب شدند

رضا قاسم پور سخنگو مشاور ستاد دکتر پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آباد شد

رضا قاسم پور عضو ارشد حزب اراده ملت ایران بعنوان مشاور عالی و سخنگوی ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان استان البرز شهرستان نظر آبادانتخاب شدند

برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت به پزشکیان در حوزه نهادهای مدنی است

رئیس دفتر سیاسی حزب اراده ملت گفت: برنامه پیشنهادی حزب اراده ملت که به آقای پزشکیان ارایه شد، در خصوص حوزه نهادهای مدنی است. این برنامه همراه با چارت پیشنهادی برای ارتباط با این نهادها در طول مدت زمان انتخابات بود و مورد پذیرش اولیه قرار گرفت و نهایتا توسط آقای عبدالعلی زاده حکم ستادی در خصوص ریاست ستاد نهادهای مدنی برای آقای افشین فرهانچی (دبیرکل حزب) صادر شد. در ستاد مرکزی هم فضایی به این موضوع اختصاص یافت و نیروهای ستادی حزب در حال انجام کار هستند.

احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی حاما رئیس ستاد استان زنجان دکتر پزشکیان شد

 طبق حکمی که روز جمعه ۲۵ خرداد ماه صادر شد، دکتر حکیمی پور که نماینده ادوار زنجان در مجلس شورای اسلامی بوده است به عنوان ریاست ستاد استان زنجان مسعود پزشکیان انتخاب شدند.

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران رئیس ستاد تشکل‌ها و نهادهای مدنی ستادمرکزی دکتر پزشکیان شد

حزب اراده ملت ایران بعد از اعلام نامزدی دکتر مسعود پزشکیان؛ برنامه پيشنهادي را برای حوزه نهادهای مدنی به ایشان تقدیم کردند تا بعد از بررسی و اصلاح به عنوان برنامه رسمی ایشان در این حوزه اعلام شود.

بازدید دبیرکل حزب اراده ملت ایران از خانه احزاب استان زنجان

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در جریان سفر رسمی خود به استان زنجان عصر روز چهارشنبه ۲۳ خرداد با حضور در محل خانه احزاب استان زنجان با رئیس و برخی اعضای هیات رئیسه دیدار و گفتگو کردند.

در اولین سفر رسمی استانی دبیرکل منتخب حزب اراده ملت ایران به زنجان عنوان شد:

نشست مشترک اعضای حزب اراده ملت ایران در استان زنجان در جریان سفر یک روزه دبیرکل به این استان در دفتر استانی حزب در زنجان و با حضور اعضا و دبیرکل با محوریت موضوعات روز و آخرین وضعیت و موضع گیری های تشکیلاتی در روز چهارشنبه ۲۳ خرداد برگزار گردید

نشست دبیر کل حاما با کانون وکلای زنجان

نشست مشترک رئیس و اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان زنجان با دبیرکل حزب اراده ملت ایران صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد در محل کانون در زنجان صورت گرفت.

ادای احترام دبیرکل حزب اراده ملت ایران به مقام شامخ شهدا و مفاخر زنجان

صبح روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه دکتر افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران در بدو ورود به شهر زنجان با حضور در گلزار شهدای زنجان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

بازگشائی دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران

دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی و افشین فرهانچی دبیرکل حزب در دهه پایانی اردیبهشت ماه افتتاح می‌شود.

ویژه منتخبین حاما در شوراها و مجلس