0 1080 پنج شنبه 21 بهمن 05:52 دسته مطلب :ویژه منتخبین حاما در شوراها و مجلس کد مطلب : 3238
شورای جدید هنوز سر در گم است

جابر فتحی عضو سابق شورای شهر بیله سوار در گفتگو با اراده ملت

شورای جدید هنوز سر در گم است

جابر فتحی دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت دولتی که رئیس شورای شهر دوره پنجم شهر بیله سوار بودند.وی اکنون مدیر عامل شرکت تعاونی عدالت و از فعالان سیاسی و فرهنگی ( سینما و تئاتر )منطقه می‌باشند. ایشان مولف کتاب بیله سوار: شهر همیشه آفتاب گیر می‌باشند.

 ارزیابی شما از شورای جدید شهر بیله سوار چیست؟
متاسفانه بعد از گذشت هشت ماه از شروع دوره جدید شورا هنوز ردپایی از شورای جدید در شهر دیده نمیشود و برنامه ای برای تحقق قول ها و شعارهای تبلیغاتی به چشم نمیخورد. شورای جدید پس از گذشت این مدت هنوز سردر گم هستند.
فرایند انتخاب شهردار چگونه بود؟
با فراخوانی که شورا داده بود و مطالعه برنامه ها سه گزینه نهایی مشخص شد، متاسفانه وقتی یکی از این گزینه ها انتخاب شد و شورا آماده اعلام نتایج گردید، مشخص شد که ایشان تمایل به شهردار شدن ندارند و این باعث سردرگمی شورا شد. دو گزینه دیگر نیز کنار رفتند و نهایتا این امر باعث شد که یکی از اعضا شورا به ناچار استعفا بدهد و گزینه شهرداری بشود. طبیعی است که در این حالت برنامه و مسیر خاصی نیز مشخص و ارائه نشد.
آیا شهردار جدید را برای شهر مفید میدانید؟
شهردار جدید فردی است از بدنه شهرداری که قبلا هم سابقه شهرداری دارد اما متاسفانه در کارنامه خود سابقه درخشانی ندارد ولی نکته مثبت اینست که با اعضا شورا و بدنه شهرداری تعامل خوبی دارد. بنده به این گزینه شهرداری زیاد خوش بین نیستم ولی امیدوارم هستم بتوانند برای شهر مفید باشند.
با توجه به اینکه شما دو دوره در شورای‌شهر تهران حضور داشتید، روند کلی حرکت شورای شهر طی ادوار مختلف را چگونه میبینید؟
متاسفانه همانطور که اطلاع دارید شورای چهارم شهر بیله سوار منحل گردید و شورای پنجم هم به دلیل محکومیت اعضا با مشکلاتی مواجه شد. و من که از اعضا علی البدل بودم به شورا راه پیدا کردم و در موقعیت ریاست آن قرار گرفتم. من با ورود به شورا متوجه شدم که در ادوار مختلف برنامه خاصی برای شهر وجود نداشته است لذا با همفکری و کمک کارشناسان یک برنامه چهل بندی تدوین شد که در دوره پنجم به بیست بند آن عمل و بقیه برنامه در اختیار شورای ششم قرار گرفت تا اگر برنامه خاصی نداشتند از آن استفاده نمایند.

برچسب ها جابر فتحی بیله سوار حاما شورای

آخرین اخبار

بازگشائی دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران

دفتر مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور احمد حکیمی پور ریاست شورای مرکزی و افشین فرهانچی دبیرکل حزب در دهه پایانی اردیبهشت ماه افتتاح می‌شود.

حضور طولانی مدت افراد در مسئولیت ها کار درستی نیست

رئیس شورای مرکزی حزب اراده ملت از انتخاب دبیرکل جدید حزب متبوعش خبر داد و گفت: دیگر تمایلی برای پذیرش این سِمت نداشتم.

افشین فرهانچی دبیرکل حزب اراده ملت ایران شد

آخرین جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران با حضور اکثریت اعضاء و ریاست دکتر احمد حکیمی پور برگزار شد.

افشین فرهانچی کیست؟

دبیرکل جدید حزب اراده ملت ایران متولد سال 1349 در شهر همدان و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا است.

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 23منتشر شد

پرونده اصلی این شماره به بررسی کتاب خاطرات مهندس پوری­ حسینی (آدم کسی نبودن!)، رئیس اسبق سازمان خصوصی­ سازی تخصیص یافته است.

کارآمدی مجلس را در گرو حضور شایستگان است

مجلس یازدهم در حالی به آخرین ماه های فعالیت خود نزدیک می شود که طی چهار سال گذشته در عمل به شعار های انتخاباتی نمایندگانش ناکام بود،

بیشتر آسیب های اجتماعی با فقر نسبت پیدا می کنند

چهل و پنج سال از پيروزی انقلاب می گذرد. اگر چه امروز کمتر از انگیزه های اقتصادی و نقش فقر اجتماعی در شکل گیری اعتراضات ...

رد صلاحیت یک عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران

به گزارش حاما نیوز  صلاحیت پیام فیض عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران و دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح برای کاندیداتوری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان احراز نشد.

با کنار گذاشتن سلیقه ای افراد، انتخابات را درگیر حاشیه نکنید

بیشتر رد صلاحیت شدگان در ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، از اردوگاه اصلاح طلبان و یا از طیف سیاسی میانه رو هستند و...

طبقه متوسط بزرگ نشان می دهد توزیع ثروت در یک کشور عادلانه است

وقتی دانش آموز بودم، کتاب های درسی چهره لطیفی از فقر نشانمان می داد. به ویژه در دروسی مثل تعلیمات دینی؛ تصویر قالب، همنشینی فقرا با اولیای خدا بود.

ویژه منتخبین حاما در شوراها و مجلس