0 235 پنج شنبه 26 مرداد 06:28 دسته مطلب :دسته نشریه کد مطلب : 5532
ویژه نامه برنامه انتخابات و احزاب

25مرداد 1402-68

ویژه نامه برنامه انتخابات و احزاب

ضمیمه نشریه شماره 68

چهارمین ویژه نامه نشریه اراده ملت را تخصیص داده‌ایم به آخرین وضعیت رابطه احزاب با مسئله انتخابات. تابستان امسال همایشی به میزبانی خانه احزاب ایران در وزارت کشور برگزار گردید و در آن نمایندگان احزاب مختلف به ارائه دیدگاه‌های خود در این زمینه پرداختند.. متأسفانه در این همایش به‌جز مالک شریعتی نماینده مجلس و عضو کمیسیون ماده ده احزاب و مسئول دبیرخانه کمیسیون فرد دیگری از مسئولین وزارت کشور در جلسه حضور نداشتند.
در این همایش احمد حکیمی‌پور و چند تن دیگر از اعضا ارشد حزب اراده ملت حضور داشتند اما با توجه به اینکه در دو نشست قبلی نمایندگان حزب صحبت نموده‌بودند در این جلسه ترجیح دادند شنونده باشند.
خبرنگار افتخاری نشریه اراده ملت، سرکار خانم فائزه صدر نیز در این همایش حضور داشتند و گزارش‌های جالبی از این همایش برای نشریه تهیه نمودند.
مصاحبه مفصل و طولانی افشین فرهانچی قائم مقام دبیرکل حزب اراده ملت ایران نیز بخش دیگری از این ویژه نامه را تشکیل می‌دهد که به مباحث مختلفی پیرامون وضعیت احزاب در ایران می‌پردازد. این مصاحبه در اواخر خرداد ماه امسال با نسیم آنلاین صورت گرفته است.

http://www.eradehmellat.ir

برچسب ها

آخرین اخبار

پیش نیازهای شکل گیری یک جامعه مدنی پویا

روز به روز با پیچیده تر شدن روابط سیاسی و اجتماعی، نقش جوامع مدنی به عنوان نهادهای مستقل و مهم در توسعه پایدار و متوازن بیش از پیش پررنگ تر شده است.

اجماع و ضرورت هوشمندی در چینش کابینه

در همه‌ی صحبت‌ها و مناظرات انتخاباتی، آقای دکتر مسعود پزشکیان مکرر از لزوم ایجاد اجماع داخلی و کنار گذاشتن اختلافات بین نیروهای سیاسی و سپس تلاش برای گشایش در روابط بین‌الملل سخن می‌گفتند.

پزشکیان، امیدی دوباره برای ایران

«دولت سایه»، سعید جلیلی باید تابلو داشته باشد /نباید رئیس جمهور منتخب ایزوله شود و عده ای حائل میان او و مردم شوند

پیام تبریک دبیر کل حزب اراده ملت ایران به مناسبت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری دکتر مسعود پزشکیان

گفتگوی کوتاه مهدی صادقیها با آقای دکتر شهریار دبیرزاده فعال مدنی

تاثیرات متقابل حکومت و نهادهای مدنی بر یک دیگر و دیدگاه دولت آقای پزشکیان نسبت به آن

بیانیه تحلیلی حزب اراده ملّت ایران در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 1403

حزب اراده ملت ایران پس از اعلام مهلت ۵۰ روزه برای برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و با توجه به نزدیکی ماهوی مواضع دکتر مسعود پزشکیان در مباحث عدالت‌محورانه با حزب، دیدارهایی در بالاترین سطح تشکیلاتی با ایشان ترتیب داد.

تقویت نهادهای مدنی در ایران: نقش دولت در تثبیت و نظارت بر امور مالی

نهادهای مدنی به عنوان یکی از پایه‌های اصلی توسعه و دموکراسی در جوامع معاصر شناخته می‌شوند. این نهادها نقش مهمی در تقویت همبستگی اجتماعی، افزایش مشارکت شهروندان و ارتقای سطح دموکراسی ایفا می‌کنند.

مسائل و چالش‌های قانونی و حقوقی نهاد‌های مدنی در ایران

نهادهای مدنی، شامل سازمان‌های غیرانتفاعی، انجمن‌های حرفه‌ای و گروه‌های داوطلبانه، به عنوان ارکان اساسی جامعه مدنی، نقش حیاتی در توسعه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی ایفا می‌کنند.

علی برقراری رئیس ستاد شهرستان نظرآباد دکتر پزشکیان شد

علی برقراری قائم مقام حزب اراده ملت استان البرز بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان در شهرستان نظرآباد انتخاب شدند

دسته نشریه