0 109 پنج شنبه 26 مرداد 06:28 دسته مطلب :دسته نشریه کد مطلب : 5532
ویژه نامه برنامه انتخابات و احزاب

25مرداد 1402-68

ویژه نامه برنامه انتخابات و احزاب

ضمیمه نشریه شماره 68

چهارمین ویژه نامه نشریه اراده ملت را تخصیص داده‌ایم به آخرین وضعیت رابطه احزاب با مسئله انتخابات. تابستان امسال همایشی به میزبانی خانه احزاب ایران در وزارت کشور برگزار گردید و در آن نمایندگان احزاب مختلف به ارائه دیدگاه‌های خود در این زمینه پرداختند.. متأسفانه در این همایش به‌جز مالک شریعتی نماینده مجلس و عضو کمیسیون ماده ده احزاب و مسئول دبیرخانه کمیسیون فرد دیگری از مسئولین وزارت کشور در جلسه حضور نداشتند.
در این همایش احمد حکیمی‌پور و چند تن دیگر از اعضا ارشد حزب اراده ملت حضور داشتند اما با توجه به اینکه در دو نشست قبلی نمایندگان حزب صحبت نموده‌بودند در این جلسه ترجیح دادند شنونده باشند.
خبرنگار افتخاری نشریه اراده ملت، سرکار خانم فائزه صدر نیز در این همایش حضور داشتند و گزارش‌های جالبی از این همایش برای نشریه تهیه نمودند.
مصاحبه مفصل و طولانی افشین فرهانچی قائم مقام دبیرکل حزب اراده ملت ایران نیز بخش دیگری از این ویژه نامه را تشکیل می‌دهد که به مباحث مختلفی پیرامون وضعیت احزاب در ایران می‌پردازد. این مصاحبه در اواخر خرداد ماه امسال با نسیم آنلاین صورت گرفته است.

http://www.eradehmellat.ir

برچسب ها

آخرین اخبار

سهمیه‌ها جز ایجاد نفرت نسبت به نیروهای ایثارگر جنگ ...

اراده ملت، فاطمه قدم: این روزها هر یک از موافقین و مخالفین وضع موجود اعم از سیاسیون، فمنیست ها، جامعه شناسان و ...

علم موضع گیری سیاسی ندارد

اراده ملت، فائزه صدر: بدنه علمی کشور روزهای سختی را پشت سر می گذارد. از انتشار اخباری مبنی بر اخراج اساتیدی که با جامعه همراهی دارند و جذب 15 هزار نفر هیات علمی همسو با نگاه سیاسی حاکم ...

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 21

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 21(تابستان1402) منتشر شد

اصلاحات به رشد و توسعه در کشور نظم داد دست دادن با رهبران آفریقایی چیزی به ما اضافه نمی‌کند

مجبوریم واقعیت را بنویسیم درحالی‌که حقیقت، چیز دیگریست.

جریان اصلاحات باید با کاندیدای خودش وارد شود

25 تیرماه خبرگزاری ایلنا مصاحبه‌ای با احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران انجام داد که بنا به اهمیت آن، تصمیم گرفتیم که آن را در نشریه اراده ملت بازنشر می‌نماییم. این مصاحبه در دو قسمت تنظیم شده‌است.

پشت پرده توافق ایران و عربستان

چرا دموکراسی در خاورمیانه پا نمی‌گیرد

اعتقادی به کاندیدای پنهان و چراغ خاموش ندارم

ایلنا: با توجه به تغییرات صورت گرفته در جبهه اصلاحات، به نظر شما قرار است شکل جدیدی از فعالیت و ساماندهی را در این جبهه شاهد باشیم؟

حکمرانی حزبی مهم ترین مطالبه احزاب کشور است

فعالیت احزاب در ذیل حکمرانی حزبی قابل‌تحقق است. در واقع تا زمانی که ارتباط تعریف شده‌ای بین قانون احزاب و قانون انتخابات برقرار نشود، احزاب به معنای واقعی کلمه نخواهیم داشت.

دسته نشریه