0 99 یکشنبه 24 دی 12:25 دسته مطلب :دسته نشریه کد مطلب : 6567
هفته نامه اراده ملت 75منتشر شد

20 دی 1402-75

هفته نامه اراده ملت 75منتشر شد

زمستان بی بارش

هر چه در این زمستان نه چندان سرد و بی بارش پیش می آییم؛ فضای یخ زده و گزنده انتخابات بیشتر نمایان می شود. چنانکه گویی در پس این زمستان، بهاری نیست. هر چند مسائلی نظیر انفجار های کرمان با مطرح کردن مساله مهم امنیت، موضوع پر مخاطب و رسانه پسند انتخابات، یعنی رد یا تایید صلاحیت ها را به حاشیه برد. اما همه پرسی به ذات خود این ظرفیت را دارد که ققنوس وار از زیر خاکستر هر فاجعه ای برخیزد و به راه خود ادامه دهد. اما این طور که به نظر می رسد، پرنده دوازدهمین دوره انتخابات مجلس، مرغ مقلد تنبلی است که دور اندیشی ندارد و بی توجه به شرایط منطقه و جهان، همچنان در دایره امن خود دانه بر می چیند. اراده ملت در شماره پیش رو ضمن پرداختن به آخرین اخبار مربوط به انتخابات و آلودگی هوا، در خصوص حادثه کرمان با دکتر حسن بهشتی پور گفت و گویی داشته است. امید است که محتوای تولید شده در این شماره مورد توجه قرار بگیرد و با مطالعه این مطالب و ارائه نظرت خود ما را در تهیه محتوای مطلوب یاری کنید.

www.eradehmellat.ir/

برچسب ها

آخرین اخبار

کارآمدی مجلس را در گرو حضور شایستگان است

مجلس یازدهم در حالی به آخرین ماه های فعالیت خود نزدیک می شود که طی چهار سال گذشته در عمل به شعار های انتخاباتی نمایندگانش ناکام بود، وعده هایی که عموما حول مسائل اقتصادی می گشتند.

بیشتر آسیب های اجتماعی با فقر نسبت پیدا می کنند

چهلو پنج سال از پيروزی انقلاب می گذرد. اگر چه امروز کمتر از انگیزه های اقتصادی و نقش فقر اجتماعی در شکل گیری اعتراضات ...

رد صلاحیت یک عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران /فیض: بد سیلقگی برخی را به کل نظام تعمیم نمی دهیم

به گزارش حاما نیوز  صلاحیت پیام فیض عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران و دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح برای کاندیداتوری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان احراز نشد.فیض در واکنش به این خبر در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت:

با کنار گذاشتن سلیقه ای افراد، انتخابات را درگیر حاشیه نکنید

بیشتر رد صلاحیت شدگان در ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، از اردوگاه اصلاح طلبان و یا از طیف سیاسی میانه رو هستند و...

طبقه متوسط بزرگ نشان می دهد توزیع ثروت در یک کشور عادلانه است

وقتی دانش آموز بودم، کتاب های درسی چهره لطیفی از فقر نشانمان می داد. به ویژه در دروسی مثل تعلیمات دینی؛ تصویر قالب، همنشینی فقرا با اولیای خدا بود.

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 22منتشر شد

داعش به تنهایی جسارت تعرض به ایران را ندارد

اراده ملت، فائزه صدر: امنیت، نیازی اساسی است که همچون آب‌ و غذا در ردیف محصولات استراتژیک هر کشوری تعریف می شود. جامعه ‌بدون امنیت، اجتماعی خالی از نیروهای توانمند و پر از ناامیدی است. جنگ ها و سایر حرکت های نظامی، ترور های کور و هدفمند، اعمال شرورانه و... می تواند ناامنی را تشدید و پایدار کند.

بحران آلودگی هوا از مداخله خارجی تا مدیریت داخلی

اراده ملت، فائزه صدر: شهروندان در زمستانی بدون برف، با آلاینده ها و شایعات محاصره شده اند. اخباری مبنی بر مداخله خارجی در تغییرات اقلیمی، استفاده از تکنولوژی هارپ، ربودن ابرها و... فضای مجازی را درنوردیده و بر هراس از خشکسالی پیش رو افزوده است.

حزب اراده ملت حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد

اعضای دفتر سیاسی حاما حادثه فجیع و حوادث مشابهی که فرومایه و حقیر، جان شهروندان را نشانه می‌رود و مردم بی گناه و کودکان را به خاک و خون می‌کشد، بشدت محکوم کردند.

پیام فیض برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رد صلاحیت شد

پیام فیض دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح و عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران توسط هیات مرکزی نظارت بر انتخابات رد صلاحیت شد.

دسته نشریه