0 127 پنج شنبه 11 آبان 08:17 دسته مطلب :دسته نشریه کد مطلب : 6538
هفته نامه اراده ملت 72

10 آبان 1402-72

هفته نامه اراده ملت 72

جنگ اسرائیل با فلسطینیان غزه ناباورانه چهارمین هفته خود را پشت سر گذاشته است. جهان که در روزهای آغازین این درگیری ها با یهودیان پشت پرچین، که در حملات حماس کشته و زخمی شده بودند، همدردی می کرد؛ هفته هاست که برای ساکنین خاکستر نشین غزه اشک می ریزد که به گناه وابستگی به سرزمین خود دهه هاست که روی آرامش را ندیده اند. به راستی که ماهیت جنگ جز پلیدی نیست.
جنگ اخیر خاورمیانه، بحران اوکراین در اروپای شرقی را زیر سایه خود قرار داده و فرصت خوبی برای کرملین فراهم آورده تا در دورانی که غرب به حمایت از اسرائیل مشغول است، به جبران شکست های پی دی پی در جبهه اوکراین، انتقام خود را از زلنسکی بگیرد.
ماجرای اخراج اساتید دانشگاه همچنان ادامه دارد. در آخرین مورد در هفته ای که گذشت، یکی از اساتید به نام دانشگاه علامه طباطبائی به بهانه مشکلات انضباطی اخراج شد. اراده ملت در این شماره باز به مساله اخراج اساتید پرداخته و با یک حقوقدان در این رابطه گفت و گو کرده است.
در روزهای گذشته آرمیتا گراوند دختر دانش آموزی که یک ماه پیش در بدو ورود به واگن مترو بیهوش شده بود، جان باخت. با وجود حساسیت بالای جامعه به مسائلی از این دست، هنوز توضیحات مسئولین ذی ربط در رابطه با حادثه رخ داده بسیاری از شهروندان را قانع نکرده است. اراده ملت قصد دارد در شماره بعدی خود به این موضوع بپردازد.
تحریریه اراده ملت درشماره 72 از این نشریه با تولید و انتشار مطالب جدیدی سعی دارد گامی در جهت آگاهی بخشی جامعه بردارد. امید است که با مطالعه این مطالب و ارائه نظرت خود ما را در تهیه محتوای مورد توجه شما عزیزان یاری کنید.


http://www.eradehmellat.ir/

برچسب ها

آخرین اخبار

نگرانی فعالان اقتصادی از پیش نویس لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم

اراده ملت، حسن غلامی: لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم که به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی در جلسه 28/3/1402 هیئت وزیران به تصویب رسیده بود، طی نامه شماره 147041 مورخ 1402/08/17 برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال شد.

کشور شاهد هولوکاست مدیریتی و قتل عام تجربه است

اراده ملت، فائزه صدر: رد صلاحیت نامزد های نمایندگی مجلس که در هر دوره از انتخابات، نامزد های اصلاح طلب را نشانه می گرفت، این بار به طیف اصولگرا رسیده و در این دوره بسیاری از منتسبان به این نگاه سیاسی، موفق به اخذ تایید هیات اجرایی وزارت کشور نشدند. رد صلاحیت نامزد ها در این دوره گسترده بود و حتی چند نفر از نمایندگان فعلی مجلس را نیز شامل شد.

سهمیه‌ها جز ایجاد نفرت نسبت به نیروهای ایثارگر جنگ ...

اراده ملت، فاطمه قدم: این روزها هر یک از موافقین و مخالفین وضع موجود اعم از سیاسیون، فمنیست ها، جامعه شناسان و ...

علم موضع گیری سیاسی ندارد

اراده ملت، فائزه صدر: بدنه علمی کشور روزهای سختی را پشت سر می گذارد. از انتشار اخباری مبنی بر اخراج اساتیدی که با جامعه همراهی دارند و جذب 15 هزار نفر هیات علمی همسو با نگاه سیاسی حاکم ...

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 21

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 21(تابستان1402) منتشر شد

اصلاحات به رشد و توسعه در کشور نظم داد دست دادن با رهبران آفریقایی چیزی به ما اضافه نمی‌کند

مجبوریم واقعیت را بنویسیم درحالی‌که حقیقت، چیز دیگریست.

جریان اصلاحات باید با کاندیدای خودش وارد شود

25 تیرماه خبرگزاری ایلنا مصاحبه‌ای با احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران انجام داد که بنا به اهمیت آن، تصمیم گرفتیم که آن را در نشریه اراده ملت بازنشر می‌نماییم. این مصاحبه در دو قسمت تنظیم شده‌است.

پشت پرده توافق ایران و عربستان

چرا دموکراسی در خاورمیانه پا نمی‌گیرد

دسته نشریه