0 91 سه شنبه 21 آذر 03:17 دسته مطلب :اخبار حزبی کد مطلب : 6542
آیا گفتگو با مردم جزو وظایف احزاب نیست؟

حسن غلامی

آیا گفتگو با مردم جزو وظایف احزاب نیست؟

در آخرین جلسه هیات دبیران حوزه‌ها، در مورد مشکلات و چالش‌هایی که روبرو پروژه «گفتگوهای زن، زندگی، آزادی» پیش آمده است؛ صحبت شد.

در آخرین جلسه هیات دبیران حوزه‌ها، در مورد مشکلات و چالش‌هایی که روبرو پروژه «گفتگوهای زن، زندگی، آزادی» پیش آمده است؛ صحبت شد.
طبق گزارش‌های واصل شده در بعضی از شهرستان‌ها نظیر اصفهان، بروجرد و تهران به برگزارکنندگان این جلسات از جانب بعضی از نهادها تذکر داده شده است. گرچه هماهنگی‌های مرتبط با برگزاری این جلسات قبلا از جانب دبیرکل حزب صورت گرفته است ولی کماکان شاهد حساسیت‌های محلی در برخورد با این جلسات هستیم.
این جلسات که با همت و مدیریت علی هادیان از چند ماه قبل شروع شده است، گروه‌های مختلف و متکثر مردم را گرد هم میآورد و ایشان را ترغیب می‌کند که در مورد مسائل مختلف جامعه امروز ایران با یکدیگر گفتگو کنند. از اهداف این جلسات کاهش فاصله بین اقشار مختلف مردم و نزدیک‌سازی دیدگاه‌های ایشان به یکدیگر است. حاما از دیرباز معتقد بوده است که یکی از مشکلات تاریخی ما، عدم گفتگو بین مردم با مردم و مردم با حاکمین بوده است و لازم است که گفتگو به عنوان یک اصل محوری به رسمیت شناخته شود و در تمام سطوح و بین تمام شهروندان صورت گیرد.

برچسب ها حاما اراده ملت احزاب دفتر سیاسی

آخرین اخبار

کارآمدی مجلس را در گرو حضور شایستگان است

مجلس یازدهم در حالی به آخرین ماه های فعالیت خود نزدیک می شود که طی چهار سال گذشته در عمل به شعار های انتخاباتی نمایندگانش ناکام بود، وعده هایی که عموما حول مسائل اقتصادی می گشتند.

بیشتر آسیب های اجتماعی با فقر نسبت پیدا می کنند

چهلو پنج سال از پيروزی انقلاب می گذرد. اگر چه امروز کمتر از انگیزه های اقتصادی و نقش فقر اجتماعی در شکل گیری اعتراضات ...

رد صلاحیت یک عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران /فیض: بد سیلقگی برخی را به کل نظام تعمیم نمی دهیم

به گزارش حاما نیوز  صلاحیت پیام فیض عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران و دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح برای کاندیداتوری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان احراز نشد.فیض در واکنش به این خبر در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت:

با کنار گذاشتن سلیقه ای افراد، انتخابات را درگیر حاشیه نکنید

بیشتر رد صلاحیت شدگان در ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، از اردوگاه اصلاح طلبان و یا از طیف سیاسی میانه رو هستند و...

طبقه متوسط بزرگ نشان می دهد توزیع ثروت در یک کشور عادلانه است

وقتی دانش آموز بودم، کتاب های درسی چهره لطیفی از فقر نشانمان می داد. به ویژه در دروسی مثل تعلیمات دینی؛ تصویر قالب، همنشینی فقرا با اولیای خدا بود.

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 22منتشر شد

داعش به تنهایی جسارت تعرض به ایران را ندارد

اراده ملت، فائزه صدر: امنیت، نیازی اساسی است که همچون آب‌ و غذا در ردیف محصولات استراتژیک هر کشوری تعریف می شود. جامعه ‌بدون امنیت، اجتماعی خالی از نیروهای توانمند و پر از ناامیدی است. جنگ ها و سایر حرکت های نظامی، ترور های کور و هدفمند، اعمال شرورانه و... می تواند ناامنی را تشدید و پایدار کند.

بحران آلودگی هوا از مداخله خارجی تا مدیریت داخلی

اراده ملت، فائزه صدر: شهروندان در زمستانی بدون برف، با آلاینده ها و شایعات محاصره شده اند. اخباری مبنی بر مداخله خارجی در تغییرات اقلیمی، استفاده از تکنولوژی هارپ، ربودن ابرها و... فضای مجازی را درنوردیده و بر هراس از خشکسالی پیش رو افزوده است.

حزب اراده ملت حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد

اعضای دفتر سیاسی حاما حادثه فجیع و حوادث مشابهی که فرومایه و حقیر، جان شهروندان را نشانه می‌رود و مردم بی گناه و کودکان را به خاک و خون می‌کشد، بشدت محکوم کردند.

پیام فیض برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رد صلاحیت شد

پیام فیض دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح و عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران توسط هیات مرکزی نظارت بر انتخابات رد صلاحیت شد.

اخبار حزبی