0 79 پنج شنبه 30 آذر 07:58 دسته مطلب :اخبار حزبی کد مطلب : 6556
طرح مطلوب برای کار حوزه ای در حزب ها چیست؟

حسن غلامی

طرح مطلوب برای کار حوزه ای در حزب ها چیست؟

هشتادویکمین جلسه هیات دبیران حوزه های حزبی در آخرین هفته پائیز برگزار گردید. در این جلسه بخشی از جمع بندی کار حوزه ها در نه ماه اخیر صورت گرفت و دبیران حوزه ها گزارش نهائی کار حوزه های خویش را ارائه دادند.

هشتادویکمین جلسه هیات دبیران حوزه های حزبی در آخرین هفته پائیز برگزار گردید. در این جلسه بخشی از جمع بندی کار حوزه ها در نه ماه اخیر صورت گرفت و دبیران حوزه ها گزارش نهائی کار حوزه های خویش را ارائه دادند. فصل مشترک گزارش دبیران کم انگیزگی و بی انگیزگی اعضا قدیمی برای حضور در حوزه ها و پذیرش مسئولیت بود. البته حوزه ها جدید و منبعث از جنبش مهسا وضعیت خوبی داشتند و کماکان رو به توسعه بودند.
قرار شده است که در جلسه آتی هیات دبیران، اعضا پیشنهادات خود برای دور چهارم کار حوزه ای ارائه نمایند. حزب از سال 1398 تمرکز زیادی بر امر راه اندازی و گسترش کار حوزه ای گذاشته است و بدنبال این میباشد تا الگو یا الگوهای مطلوبی برای این ساختار تشکیلاتی طراحی و اجرا نماید.
کتاب جهانی شدن و سوسیال دموکراسی
 

برچسب ها حاما اراده ملت احزاب حوزه حزبی حسن غلامی

آخرین اخبار

کارآمدی مجلس را در گرو حضور شایستگان است

مجلس یازدهم در حالی به آخرین ماه های فعالیت خود نزدیک می شود که طی چهار سال گذشته در عمل به شعار های انتخاباتی نمایندگانش ناکام بود، وعده هایی که عموما حول مسائل اقتصادی می گشتند.

بیشتر آسیب های اجتماعی با فقر نسبت پیدا می کنند

چهلو پنج سال از پيروزی انقلاب می گذرد. اگر چه امروز کمتر از انگیزه های اقتصادی و نقش فقر اجتماعی در شکل گیری اعتراضات ...

رد صلاحیت یک عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران /فیض: بد سیلقگی برخی را به کل نظام تعمیم نمی دهیم

به گزارش حاما نیوز  صلاحیت پیام فیض عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران و دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح برای کاندیداتوری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان احراز نشد.فیض در واکنش به این خبر در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت:

با کنار گذاشتن سلیقه ای افراد، انتخابات را درگیر حاشیه نکنید

بیشتر رد صلاحیت شدگان در ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، از اردوگاه اصلاح طلبان و یا از طیف سیاسی میانه رو هستند و...

طبقه متوسط بزرگ نشان می دهد توزیع ثروت در یک کشور عادلانه است

وقتی دانش آموز بودم، کتاب های درسی چهره لطیفی از فقر نشانمان می داد. به ویژه در دروسی مثل تعلیمات دینی؛ تصویر قالب، همنشینی فقرا با اولیای خدا بود.

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 22منتشر شد

داعش به تنهایی جسارت تعرض به ایران را ندارد

اراده ملت، فائزه صدر: امنیت، نیازی اساسی است که همچون آب‌ و غذا در ردیف محصولات استراتژیک هر کشوری تعریف می شود. جامعه ‌بدون امنیت، اجتماعی خالی از نیروهای توانمند و پر از ناامیدی است. جنگ ها و سایر حرکت های نظامی، ترور های کور و هدفمند، اعمال شرورانه و... می تواند ناامنی را تشدید و پایدار کند.

بحران آلودگی هوا از مداخله خارجی تا مدیریت داخلی

اراده ملت، فائزه صدر: شهروندان در زمستانی بدون برف، با آلاینده ها و شایعات محاصره شده اند. اخباری مبنی بر مداخله خارجی در تغییرات اقلیمی، استفاده از تکنولوژی هارپ، ربودن ابرها و... فضای مجازی را درنوردیده و بر هراس از خشکسالی پیش رو افزوده است.

حزب اراده ملت حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد

اعضای دفتر سیاسی حاما حادثه فجیع و حوادث مشابهی که فرومایه و حقیر، جان شهروندان را نشانه می‌رود و مردم بی گناه و کودکان را به خاک و خون می‌کشد، بشدت محکوم کردند.

پیام فیض برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رد صلاحیت شد

پیام فیض دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح و عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران توسط هیات مرکزی نظارت بر انتخابات رد صلاحیت شد.

اخبار حزبی