0 73 سه شنبه 21 آذر 03:19 دسته مطلب :اخبار حزبی کد مطلب : 6543
65 ایراد بر کتاب دیدگاه‌ها و برنامه‌های حزب اراده ملت ایران

حسن غلامی

65 ایراد بر کتاب دیدگاه‌ها و برنامه‌های حزب اراده ملت ایران

کتاب دیدگاه‌ها و برنامه‌های حزب اراده ملت ایران (1369 الی 1402) مجوز انتشار گرفت. این کتاب حدود 250 صفحه دارد و شامل دو بخش می‌باشد. بخش اول به  ارائه تحلیل‌ها و دیدگاه‌های حزب در سی سال اخیر می‌پردازد.

کتاب دیدگاه‌ها و برنامه‌های حزب اراده ملت ایران (1369 الی 1402) مجوز انتشار گرفت. این کتاب حدود 250 صفحه دارد و شامل دو بخش می‌باشد. بخش اول به  ارائه تحلیل‌ها و دیدگاه‌های حزب در سی سال اخیر می‌پردازد. (البته جدا از بیانیه‌ها و قطع‌نامه‌های حزبی که قبلا و در کتاب‌های جداگانه‌ای به چاپ رسیده‌اند) و بخش دوم برنامه‌های مختلف حزب در سطوح محلی و ملی را مورد بازخوانی قرار می‌دهد. برنامه «چشمه» که در آخرین کنگره حزب مورد تصویب اکثریت اعضا قرار گرفت، اخرین فصل این کتاب است.
در بازبینی و ممیزی صورت گرفته از این کتاب، 65 درخواست حذف از طرف وزارت ارشاد به مولفین ارائه شد که منجر به حذف کامل دو فصل کتاب و تغییراتی در بقیه قسمت‌های کتاب شد.
نسخه چاپی این کتاب احتمالا تا پایان فصل پائیز به بازار نشر ارائه خواهد شد.

 

برچسب ها حاما اراده ملت احزاب دیدگاه ها و برنامه ها

آخرین اخبار

کارآمدی مجلس را در گرو حضور شایستگان است

مجلس یازدهم در حالی به آخرین ماه های فعالیت خود نزدیک می شود که طی چهار سال گذشته در عمل به شعار های انتخاباتی نمایندگانش ناکام بود، وعده هایی که عموما حول مسائل اقتصادی می گشتند.

بیشتر آسیب های اجتماعی با فقر نسبت پیدا می کنند

چهلو پنج سال از پيروزی انقلاب می گذرد. اگر چه امروز کمتر از انگیزه های اقتصادی و نقش فقر اجتماعی در شکل گیری اعتراضات ...

رد صلاحیت یک عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران /فیض: بد سیلقگی برخی را به کل نظام تعمیم نمی دهیم

به گزارش حاما نیوز  صلاحیت پیام فیض عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران و دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح برای کاندیداتوری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان احراز نشد.فیض در واکنش به این خبر در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت:

با کنار گذاشتن سلیقه ای افراد، انتخابات را درگیر حاشیه نکنید

بیشتر رد صلاحیت شدگان در ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، از اردوگاه اصلاح طلبان و یا از طیف سیاسی میانه رو هستند و...

طبقه متوسط بزرگ نشان می دهد توزیع ثروت در یک کشور عادلانه است

وقتی دانش آموز بودم، کتاب های درسی چهره لطیفی از فقر نشانمان می داد. به ویژه در دروسی مثل تعلیمات دینی؛ تصویر قالب، همنشینی فقرا با اولیای خدا بود.

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 22منتشر شد

داعش به تنهایی جسارت تعرض به ایران را ندارد

اراده ملت، فائزه صدر: امنیت، نیازی اساسی است که همچون آب‌ و غذا در ردیف محصولات استراتژیک هر کشوری تعریف می شود. جامعه ‌بدون امنیت، اجتماعی خالی از نیروهای توانمند و پر از ناامیدی است. جنگ ها و سایر حرکت های نظامی، ترور های کور و هدفمند، اعمال شرورانه و... می تواند ناامنی را تشدید و پایدار کند.

بحران آلودگی هوا از مداخله خارجی تا مدیریت داخلی

اراده ملت، فائزه صدر: شهروندان در زمستانی بدون برف، با آلاینده ها و شایعات محاصره شده اند. اخباری مبنی بر مداخله خارجی در تغییرات اقلیمی، استفاده از تکنولوژی هارپ، ربودن ابرها و... فضای مجازی را درنوردیده و بر هراس از خشکسالی پیش رو افزوده است.

حزب اراده ملت حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد

اعضای دفتر سیاسی حاما حادثه فجیع و حوادث مشابهی که فرومایه و حقیر، جان شهروندان را نشانه می‌رود و مردم بی گناه و کودکان را به خاک و خون می‌کشد، بشدت محکوم کردند.

پیام فیض برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رد صلاحیت شد

پیام فیض دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح و عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران توسط هیات مرکزی نظارت بر انتخابات رد صلاحیت شد.

اخبار حزبی