0 65 سه شنبه 21 آذر 04:32 دسته مطلب :اخبار حزبی کد مطلب : 6545
بازنشستگی معنائی ندارد، کار تا پایان حیات

حسن غلامی

بازنشستگی معنائی ندارد، کار تا پایان حیات

صدوهشتادوهفتمین جلسه دفتر سیاسی با مدیریت شمس افرازی‌زاده روز اول آذرماه برگزار شد. در این جلسه علی احسان سلگی در مورد بحران صندوق‌های بازنشستگی و تدابیر اندیشیده شده در مورد آن صبحت کردند

صدوهشتادوهفتمین جلسه دفتر سیاسی با مدیریت شمس افرازی‌زاده روز اول آذرماه برگزار شد. در این جلسه علی احسان سلگی در مورد بحران صندوق‌های بازنشستگی و تدابیر اندیشیده شده در مورد آن صبحت کردند. ایشان معتقد بودند که مصوبه جدید مجلس در مورد افزایش سن بازنشستگی به زیان طبقات کارگری و مزدبگیران است.
در همین زمینه زهره رحیمی مقایسه‌ای بین شرایط ارائه خدمات در دوران بازنشستگی بین کشورهای حوزه اسکاندیناوی با ایران ارائه دادند و تاکید کردند که اگر در این کشورها سن بازنشستگی بالا است در عوض میزان و تنوع خدمات نیز بسیار بیشتر و با کیفیت‌تر است.
افشین فرهانچی نیز به تاثیر این مصوبه بر مزیت ایجاد کردن جهت بعضی مشاغل و گروه‌های شغلی نظیر نظامیان اشاره داشتند و معتقد بودند که این جنس از مصوبات فقط مشکل را به تعویق می‌اندازد و راه‌حل نهاپی و منطقی را باید در اصلاح مدیریت صندوق‌ها جستجو کرد.
دبیرکل حزب نیز در این مورد ضمن اشاره به انحراف بیش از پنجاه درصدی برنامه‌های توسعه از آنچه تصویب میگردد، به تعرض مجلس نسبت به قوانین پایه اشاره داشتند.

برچسب ها حاما اراده ملت احزاب بازنشستگان

آخرین اخبار

کارآمدی مجلس را در گرو حضور شایستگان است

مجلس یازدهم در حالی به آخرین ماه های فعالیت خود نزدیک می شود که طی چهار سال گذشته در عمل به شعار های انتخاباتی نمایندگانش ناکام بود، وعده هایی که عموما حول مسائل اقتصادی می گشتند.

بیشتر آسیب های اجتماعی با فقر نسبت پیدا می کنند

چهلو پنج سال از پيروزی انقلاب می گذرد. اگر چه امروز کمتر از انگیزه های اقتصادی و نقش فقر اجتماعی در شکل گیری اعتراضات ...

رد صلاحیت یک عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران /فیض: بد سیلقگی برخی را به کل نظام تعمیم نمی دهیم

به گزارش حاما نیوز  صلاحیت پیام فیض عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران و دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح برای کاندیداتوری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان احراز نشد.فیض در واکنش به این خبر در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت:

با کنار گذاشتن سلیقه ای افراد، انتخابات را درگیر حاشیه نکنید

بیشتر رد صلاحیت شدگان در ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، از اردوگاه اصلاح طلبان و یا از طیف سیاسی میانه رو هستند و...

طبقه متوسط بزرگ نشان می دهد توزیع ثروت در یک کشور عادلانه است

وقتی دانش آموز بودم، کتاب های درسی چهره لطیفی از فقر نشانمان می داد. به ویژه در دروسی مثل تعلیمات دینی؛ تصویر قالب، همنشینی فقرا با اولیای خدا بود.

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 22منتشر شد

داعش به تنهایی جسارت تعرض به ایران را ندارد

اراده ملت، فائزه صدر: امنیت، نیازی اساسی است که همچون آب‌ و غذا در ردیف محصولات استراتژیک هر کشوری تعریف می شود. جامعه ‌بدون امنیت، اجتماعی خالی از نیروهای توانمند و پر از ناامیدی است. جنگ ها و سایر حرکت های نظامی، ترور های کور و هدفمند، اعمال شرورانه و... می تواند ناامنی را تشدید و پایدار کند.

بحران آلودگی هوا از مداخله خارجی تا مدیریت داخلی

اراده ملت، فائزه صدر: شهروندان در زمستانی بدون برف، با آلاینده ها و شایعات محاصره شده اند. اخباری مبنی بر مداخله خارجی در تغییرات اقلیمی، استفاده از تکنولوژی هارپ، ربودن ابرها و... فضای مجازی را درنوردیده و بر هراس از خشکسالی پیش رو افزوده است.

حزب اراده ملت حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد

اعضای دفتر سیاسی حاما حادثه فجیع و حوادث مشابهی که فرومایه و حقیر، جان شهروندان را نشانه می‌رود و مردم بی گناه و کودکان را به خاک و خون می‌کشد، بشدت محکوم کردند.

پیام فیض برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رد صلاحیت شد

پیام فیض دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح و عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران توسط هیات مرکزی نظارت بر انتخابات رد صلاحیت شد.

اخبار حزبی