0 85 پنج شنبه 30 آذر 07:57 دسته مطلب :اخبار حزبی کد مطلب : 6555
سامانه فروش انتشارات حزب اراده ملت ایران راه اندازی شد

حسن غلامی

سامانه فروش انتشارات حزب اراده ملت ایران راه اندازی شد

انتشارات حزب اراده ملت ایران از پنج سال قبل که شروع به ارائه محصولات خویش به بازار نمود، از روش فروش مستقیم استفاده کرده بود. به این صورت که شماره تماسی جهت دریافت سفارشات اعلام نموده بود و سفارشات را مستقیما برای مشتریان ارسال می‌نمود.

انتشارات حزب اراده ملت ایران از پنج سال قبل که شروع به ارائه محصولات خویش به بازار نمود، از روش فروش مستقیم استفاده کرده بود. به این صورت که شماره تماسی جهت دریافت سفارشات اعلام نموده بود و سفارشات را مستقیما برای مشتریان ارسال می‌نمود. با گسترش انتشارات و افزایش تعداد کتاب‌های عرضه شده، بهتر دیده شد که این امر به شیوه مدرن‌تری اجرا شود. از اینرو صفحه‌ای مجازی ایجاد گردید تا از طریق دو سایت "با سلام" و "ترب" ارائه سفارش و پرداخت هزینه صورت گیرد.
اکنون برای خرید کتاب‌های انتشارات حاما میتوان به آدرس زیر مراجعه کرد و با پرداخت هزینه بصورت الکترونیکی، در کمتر از 72 ساعت کتاب را دریافت نمود.
B2n.ir/www.y24824
نسخه الکترونیکی تمام کتاب‌های انتشارات حزب کماکان با هزینه بسیار کمی در سایت طاقچه قابل دسترسی است.
 

برچسب ها حاما اراده ملت احزاب حسن غلامی

آخرین اخبار

کارآمدی مجلس را در گرو حضور شایستگان است

مجلس یازدهم در حالی به آخرین ماه های فعالیت خود نزدیک می شود که طی چهار سال گذشته در عمل به شعار های انتخاباتی نمایندگانش ناکام بود، وعده هایی که عموما حول مسائل اقتصادی می گشتند.

بیشتر آسیب های اجتماعی با فقر نسبت پیدا می کنند

چهلو پنج سال از پيروزی انقلاب می گذرد. اگر چه امروز کمتر از انگیزه های اقتصادی و نقش فقر اجتماعی در شکل گیری اعتراضات ...

رد صلاحیت یک عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران /فیض: بد سیلقگی برخی را به کل نظام تعمیم نمی دهیم

به گزارش حاما نیوز  صلاحیت پیام فیض عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران و دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح برای کاندیداتوری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان احراز نشد.فیض در واکنش به این خبر در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت:

با کنار گذاشتن سلیقه ای افراد، انتخابات را درگیر حاشیه نکنید

بیشتر رد صلاحیت شدگان در ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، از اردوگاه اصلاح طلبان و یا از طیف سیاسی میانه رو هستند و...

طبقه متوسط بزرگ نشان می دهد توزیع ثروت در یک کشور عادلانه است

وقتی دانش آموز بودم، کتاب های درسی چهره لطیفی از فقر نشانمان می داد. به ویژه در دروسی مثل تعلیمات دینی؛ تصویر قالب، همنشینی فقرا با اولیای خدا بود.

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 22منتشر شد

داعش به تنهایی جسارت تعرض به ایران را ندارد

اراده ملت، فائزه صدر: امنیت، نیازی اساسی است که همچون آب‌ و غذا در ردیف محصولات استراتژیک هر کشوری تعریف می شود. جامعه ‌بدون امنیت، اجتماعی خالی از نیروهای توانمند و پر از ناامیدی است. جنگ ها و سایر حرکت های نظامی، ترور های کور و هدفمند، اعمال شرورانه و... می تواند ناامنی را تشدید و پایدار کند.

بحران آلودگی هوا از مداخله خارجی تا مدیریت داخلی

اراده ملت، فائزه صدر: شهروندان در زمستانی بدون برف، با آلاینده ها و شایعات محاصره شده اند. اخباری مبنی بر مداخله خارجی در تغییرات اقلیمی، استفاده از تکنولوژی هارپ، ربودن ابرها و... فضای مجازی را درنوردیده و بر هراس از خشکسالی پیش رو افزوده است.

حزب اراده ملت حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد

اعضای دفتر سیاسی حاما حادثه فجیع و حوادث مشابهی که فرومایه و حقیر، جان شهروندان را نشانه می‌رود و مردم بی گناه و کودکان را به خاک و خون می‌کشد، بشدت محکوم کردند.

پیام فیض برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رد صلاحیت شد

پیام فیض دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح و عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران توسط هیات مرکزی نظارت بر انتخابات رد صلاحیت شد.

اخبار حزبی