0 51 یکشنبه 24 دی 04:37 دسته مطلب :اخبار حزبی کد مطلب : 6570
تبعیض را در احزاب متوقف کنیم

حسن غلامی

تبعیض را در احزاب متوقف کنیم

اولين همايش احزاب، زنان و نسل‌هاي حقوق بشر؛ ظرفيت‌ها و چالش‌ها پنج دی ماه در تهران برگزار گردید. این همایش با همت جمعيت حمايت از حقوق بشر زنان به دبیرکلی شهیدخت مولاوردی به مدت سه روز در تهران برگزار گردید. روز اول همایش بصورت حضوری و دو روز بعدی آن بصورت مجازی برگزار شد.

اولين همايش احزاب، زنان و نسل‌هاي حقوق بشر؛ ظرفيت‌ها و چالش‌ها پنج دی ماه در تهران برگزار گردید. این همایش با همت جمعيت حمايت از حقوق بشر زنان به دبیرکلی شهیدخت مولاوردی به مدت سه روز در تهران برگزار گردید. روز اول همایش بصورت حضوری و دو روز بعدی آن بصورت مجازی برگزار شد.
در این همایش شخصیت های متعدد دانشگاهی و سیاسی صحبت کردند. از حزب اراده ملت ایران نیز سرکار خانم زهره رحیمی یکی از سخنرانان روز دوم بود. مقاله ایشان با عنوان " طراحی مدل سازمانی تبعیض گریز در احزاب عدالت محور" در این همایش داوری و پذیرش شده بود.
ایشان در این سخنرانی ضمن ضرورت مقابله با هر گونه تبعیض در احزاب خصوصا احزاب با بن مایه عدالت، مدلی را برای کاهش این تبعیض در احزاب ارائه دادند.
متن کامل این سخنرانی در شماره بعدی نشریه اراده ملت به خوانندگان عزیز ارائه خواهد شد.

برچسب ها حاما اراده ملت احزاب جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان

آخرین اخبار

کارآمدی مجلس را در گرو حضور شایستگان است

مجلس یازدهم در حالی به آخرین ماه های فعالیت خود نزدیک می شود که طی چهار سال گذشته در عمل به شعار های انتخاباتی نمایندگانش ناکام بود، وعده هایی که عموما حول مسائل اقتصادی می گشتند.

بیشتر آسیب های اجتماعی با فقر نسبت پیدا می کنند

چهلو پنج سال از پيروزی انقلاب می گذرد. اگر چه امروز کمتر از انگیزه های اقتصادی و نقش فقر اجتماعی در شکل گیری اعتراضات ...

رد صلاحیت یک عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران /فیض: بد سیلقگی برخی را به کل نظام تعمیم نمی دهیم

به گزارش حاما نیوز  صلاحیت پیام فیض عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران و دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح برای کاندیداتوری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان احراز نشد.فیض در واکنش به این خبر در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت:

با کنار گذاشتن سلیقه ای افراد، انتخابات را درگیر حاشیه نکنید

بیشتر رد صلاحیت شدگان در ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، از اردوگاه اصلاح طلبان و یا از طیف سیاسی میانه رو هستند و...

طبقه متوسط بزرگ نشان می دهد توزیع ثروت در یک کشور عادلانه است

وقتی دانش آموز بودم، کتاب های درسی چهره لطیفی از فقر نشانمان می داد. به ویژه در دروسی مثل تعلیمات دینی؛ تصویر قالب، همنشینی فقرا با اولیای خدا بود.

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 22منتشر شد

داعش به تنهایی جسارت تعرض به ایران را ندارد

اراده ملت، فائزه صدر: امنیت، نیازی اساسی است که همچون آب‌ و غذا در ردیف محصولات استراتژیک هر کشوری تعریف می شود. جامعه ‌بدون امنیت، اجتماعی خالی از نیروهای توانمند و پر از ناامیدی است. جنگ ها و سایر حرکت های نظامی، ترور های کور و هدفمند، اعمال شرورانه و... می تواند ناامنی را تشدید و پایدار کند.

بحران آلودگی هوا از مداخله خارجی تا مدیریت داخلی

اراده ملت، فائزه صدر: شهروندان در زمستانی بدون برف، با آلاینده ها و شایعات محاصره شده اند. اخباری مبنی بر مداخله خارجی در تغییرات اقلیمی، استفاده از تکنولوژی هارپ، ربودن ابرها و... فضای مجازی را درنوردیده و بر هراس از خشکسالی پیش رو افزوده است.

حزب اراده ملت حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد

اعضای دفتر سیاسی حاما حادثه فجیع و حوادث مشابهی که فرومایه و حقیر، جان شهروندان را نشانه می‌رود و مردم بی گناه و کودکان را به خاک و خون می‌کشد، بشدت محکوم کردند.

پیام فیض برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رد صلاحیت شد

پیام فیض دبیر سیاسی و بین الملل روزنامه ستاره صبح و عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران توسط هیات مرکزی نظارت بر انتخابات رد صلاحیت شد.

اخبار حزبی