0 224 سه شنبه 4 مهر 10:47 دسته مطلب :دسته خاطرات سیاسی و نشریه حاما کد مطلب : 5534
فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 21

تابستان 1402- 21

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 21

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 21(تابستان1402) منتشر شد

بيست و يكمين شماره فصلنامه خاطرات سياسی منتشر شد شامگاه ٢٢ شهريورماه، از شماره ٢١ فصلنامه خاطرات سياسی (تابستان ١٤٠٢) طی مراسمی در كافه تاريخ تهران رونمایی شد. در اين نشست كه چهره های سياسی، دانشگاهی و فرهنگی حضور داشتند، پرونده اصلي اين شماره باعنوان "جنگ و احزاب" توسط محسن آرمين، سيدجواد ميری و هوشنگ صمدی واكاوی شد. در اين پرونده برای نخستين بار، نقش احزاب و سازمان های سياسی در مقاطع مختلف جنگ تحميلی عراق و ايران بررسی شده است. يادنامه ابراهيم گلستان و مطالب متنوع ديگر، از مندرجات اين شماره خاطرات سياسی در ۲۸۴ صفحه می باشد. فصلنامه خاطرات سياسی را از کتاب فروشی و روزنامه فروشی های معتبر و سايت طاقچه مي توانيد تهيه كنيد يا آبونه شويد.

برچسب ها

آخرین اخبار

نگرانی فعالان اقتصادی از پیش نویس لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم

اراده ملت، حسن غلامی: لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم که به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی در جلسه 28/3/1402 هیئت وزیران به تصویب رسیده بود، طی نامه شماره 147041 مورخ 1402/08/17 برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال شد.

کشور شاهد هولوکاست مدیریتی و قتل عام تجربه است

اراده ملت، فائزه صدر: رد صلاحیت نامزد های نمایندگی مجلس که در هر دوره از انتخابات، نامزد های اصلاح طلب را نشانه می گرفت، این بار به طیف اصولگرا رسیده و در این دوره بسیاری از منتسبان به این نگاه سیاسی، موفق به اخذ تایید هیات اجرایی وزارت کشور نشدند. رد صلاحیت نامزد ها در این دوره گسترده بود و حتی چند نفر از نمایندگان فعلی مجلس را نیز شامل شد.

سهمیه‌ها جز ایجاد نفرت نسبت به نیروهای ایثارگر جنگ ...

اراده ملت، فاطمه قدم: این روزها هر یک از موافقین و مخالفین وضع موجود اعم از سیاسیون، فمنیست ها، جامعه شناسان و ...

علم موضع گیری سیاسی ندارد

اراده ملت، فائزه صدر: بدنه علمی کشور روزهای سختی را پشت سر می گذارد. از انتشار اخباری مبنی بر اخراج اساتیدی که با جامعه همراهی دارند و جذب 15 هزار نفر هیات علمی همسو با نگاه سیاسی حاکم ...

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 21

فصلنامه خاطرات سیاسی شماره 21(تابستان1402) منتشر شد

اصلاحات به رشد و توسعه در کشور نظم داد دست دادن با رهبران آفریقایی چیزی به ما اضافه نمی‌کند

مجبوریم واقعیت را بنویسیم درحالی‌که حقیقت، چیز دیگریست.

جریان اصلاحات باید با کاندیدای خودش وارد شود

25 تیرماه خبرگزاری ایلنا مصاحبه‌ای با احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران انجام داد که بنا به اهمیت آن، تصمیم گرفتیم که آن را در نشریه اراده ملت بازنشر می‌نماییم. این مصاحبه در دو قسمت تنظیم شده‌است.

پشت پرده توافق ایران و عربستان

چرا دموکراسی در خاورمیانه پا نمی‌گیرد

دسته خاطرات سیاسی و نشریه حاما