0 70 یکشنبه 26 بهمن 05:54 دسته مطلب :دسته تیتر اصلی کد مطلب : 131
توهین به رییس جمهور نافرمانی نسبت به فرمایشات رهبر انقلاب است/ راه اندازی کارناوال های خیابانی برای توهین به رئیس جمهور نمونه بارز ساختار شکنی است

حمید خاورزمینی:

توهین به رییس جمهور نافرمانی نسبت به فرمایشات رهبر انقلاب است/ راه اندازی کارناوال های خیابانی برای توهین به رئیس جمهور نمونه بارز ساختار شکنی است

عضو ارشد حزب اراده ملت گفت:در جریان توهین به رئیس جمهور مدعیان اطاعت از رهبری خلاف منویات ایشان عمل کردند

به گزارش روابط عمومی حزب اراده ملت «حمید خاورزمینی» روز یکشنبه در گفت‌ وگو با خبرنگار ایرنا افزود: عالی‌ترین مقام کشور اتحاد را محور و مبنای صحبت های خود قرار  داده و عده ای با نادیده انگاشتن این موضوع اقدام به رفتاری غیراخلاقی و برخلاف منویات رهبری می‌کنند.

این استاد دانشگاه اظهار داشت: این از منظر فصل الخطاب بودن رهبری، نشانه بی توجهی به منافع و میثاق ملی و همچنین بی اعتنایی این افراد به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب و الزامات وحدت و انسجام در جامعه است.

رییس خانه احزاب استان همدان تصریح کرد: متاسفانه این بی حرمتی و حرکت غیراخلاقی از جانب گروهی روی داده که همواره و در همه احوال خود را مرید و تابع محض ولایت فقیه می دانند و این رفتار نشان از تضاد در عمل و شعار این افراد دارد.

خاورزمینی ادامه داد: طبق قانون اساسی شخصی که به عنوان رییس جمهوری انتخاب می شود دومین مقام کشور است و بی احترامی به وی برمبنای قانون و میثاق ملی، خلاف است و راه اندازی کارناوال های خیابانی زیر پوشش یک راهپیمایی ملی با هدف توهین به مقام دوم کشور نمونه بارز و آشکار ساختار شکنی است.

به گفته وی، طبق قانون اساسی راهپیمایی و تظاهرات باید به‌دور از توهین به افراد باشد، اما کسانی که در روز ۲۲ بهمن علیه رییس جمهوری شعار داده و به ایشان بی احترامی کردند، به نوعی در رفتار و برخوردشان شوخی انگاشتن مشاهده و  هیچ گونه نگرانی در چهره آنان نیز دیده نمی شود که در نتیجه این نگرانی را برای جامعه ایجاد می‌کند که این گروه به راحتی اجازه دارند میثاق ملی را بشکنند و به منتخب ۲۴ میلیون نفر از مردم در ملا عام و در یک راهپیمایی ملی توهین کرده و علیه وی شعار بدهند.

رییس خانه احزاب استان همدان عنوان کرد: این موضوع ربطی به دکتر «حسن روحانی» یا هر شخص دیگری که رییس جمهوری باشد ندارد و اساسا جایگاه ریاست جمهوری، شایسته چنین برخوردی نیست.

خاور زمینی ادامه داد: اهانت به رییس جمهوری ارتباطی با انتقاداتی که می‌توان از یکی از مقامات سیاسی کشور داشت، ندارد چرا که ابزارهای قانونی برای انتقاد و پیگیری آنها و همچنین نهادهای نظارتی مسوول همچون مجلس شورای اسلامی در کشور فعالیت دارند.

وی تصریح کرد: شعار دادن علیه رییس جمهوری در روز ۲۲ بهمن نقض آشکار قانون اجتماعات در قانون اساسی، ساختار شکنی و نادیده انگاشتن راه های قانونی، بی توجهی و عمل بر خلاف  فرامین رهبری و زنگ خطری برای امکان بروز خشونت های سازمان یافته بعدی است.

به نقل ار ایرنا، در حالی که انتظار می رفت راهپیمایی ۲۲ بهمن روز وحدت و انسجام و همبستگی ملی باشد، عده ای در این روز به رغم تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم پرهیز از بی ادبی و هتاکی علیه رییس جمهوری شعار دادند.

این رفتار با واکنش‌های جدی از سوی شخصیت‌های سیاسی مواجه شده و دادستانی اصفهان نیز اعلام کرد که موضوع را پیگیری می‌کند.  

برچسب ها حمید خاورزمینی توهین به روحانی رهبری حاما اراده ملت

آخرین اخبار

جریان اصلاحات نیازمند یک تحول نسلی و ورود چهره های جدید است

شریفی دبیر حزب اراده ملت گلستان با توجه به نزدیک شدن زمان انتخابات گفت : در این ایام باید هوشیارانه عمل کرده و از فضا سازی های تخریبی ، بشدت فاصله بگیریم.

مستقل عمل کردن حزب اراده ملت به معنای مخالفت با اجماع اصلاح طلبان نیست/در حال آماده سازی برای انتخابات شوراهای شهر و روستا هستیم

دکتر اسماعیل مختاری گفت:در انتخابات ریاست جمهوری نامزد اختصاصی نداریم، اما از یک نامزد اصلاح طلب و همسو حمایت خواهیم کرد .

در آستانه انتخابات فعالیت شعب حاما در سراسر کشور گسترده تر می شود

کمیته امور شعب با بررسی وضعیت شعبه های حزب و دفاتر مربوط به شهرستان ها، آخرین وضعیت آن ها را از منظر کمی و کیفی مورد بحث قرار داد.

مسئولین انتخابات تلاش کنند تا انگیزه حضور مردم را افزایش دهند/اصلاح طلبان خود را ملزم به حضور جدی در انتخابات کنند/موج‌سازی چهره‌ها مانع توسعه سیاسی خواهد شد

حکیمی پور گفت:انتخابات ۱۴۰۰ انتخاباتی بسیار مهم است. پس وظیفه همه است که هر کاری می‌توانند در راستای برگزاری انتخاباتی رقابتی و پررأی انجام دهند.

حاما مصمم به حضور در انتخابات با مشی اصلاح طلبانه است

دبیران حاما در استان های آذربایجان غربی و گلستان به دیدار و گفتگو نشستند.

توهین به رییس جمهور نافرمانی نسبت به فرمایشات رهبر انقلاب است/ راه اندازی کارناوال های خیابانی برای توهین به رئیس جمهور نمونه بارز ساختار شکنی است

عضو ارشد حزب اراده ملت گفت:در جریان توهین به رئیس جمهور مدعیان اطاعت از رهبری خلاف منویات ایشان عمل کردند

دیدار اعضای حزب اراده ملت شعبه مرودشت با امام جمعه شهرستان

دبیر،اعضای هیات اجرایی و بازرسین حزب اراده ملت شعبه مرودشت با حجت الاسلام و المسلمین آقائی امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

اصلاح طلبان به حاشیه رانده شده‌اند و نقش و نفوذ گذشته را ندارند

دبیرکل گفت: سیاست حوزه پر هزینه ای است که سختی های خودش را دارد و پیمودن راه ممکن است دشوار باشد.

اصلاح طلبان پاسخ مناسبی در قبال رای مردم ندادند/اولویت دولت بایدن بازسازی ارتباط با اروپا و چین است

دکتر اسماعیل مختاری گفت:نهاد اجماع ساز برای بازسازی اعتماد مردم کاری بسیار سخت در پیش دارد.

"افشین فرهانچی" رییس ستاد انتخاباتی حزب اراده ملت شد

قائم مقام دبیرکل حاما به عنوان رییس ستاد انتخابات شوراهای شهر و روستای حزب منصوب شد.

دسته تیتر اصلی