0 167 دوشنبه 20 بهمن 03:27 دسته مطلب :دسته تیتر اصلی کد مطلب : 129
دیدار اعضای حزب اراده ملت شعبه مرودشت با امام جمعه شهرستان

در آستانه دهه فجر صورت گرفت;

دیدار اعضای حزب اراده ملت شعبه مرودشت با امام جمعه شهرستان

دبیر،اعضای هیات اجرایی و بازرسین حزب اراده ملت شعبه مرودشت با حجت الاسلام و المسلمین آقائی امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی حزب اراده ملت ایران دیدار دبیر اعضای هیات اجرایی و بازرسین حزب اراده ملت ایران شعبه مرودشت با امام جمعه شهرستان مرودشت در آستانه چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد. 
در ابتدای این دیدار اسفندیار دهقان ناصر آبادی دبیر حزب اراده ملت ایران شعبه مرودشت ضمن  عرض تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران گفت: مهمترین هدف باید مشارکت بالای مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها باشد و قطعا نسبت به انتخابا مجلس یازدهم که شاهد مشارکت پائین مردمی بودیم باید در انتخابات پیش رو با گرم کردن تنور انتخابات مردم با سلایق مختلف در صحنه حضور پیدا کنند.
دبیر حامای مرودشت افزود : متاسفانه شاهدیم که نماینده شهرستان در مجلس در سخنانی درباره نحوه ردصلاحیت ها در انتخابات شوراها مواضعی را بیان کرده اند که نگرانی نخبگان و احزاب سیاسی را در پی داشته و تقاضای ما  از امام جمعه محترم این است که در این خصوص نصایح لازم را به دست اندرکاران برگزاری انتخابات شوراها در مرودشت داشته باشند تا شاهد گرم شدن فضای انتخابات باشیم.


در ادامه این دیدار حجت الاسلام جعفر نامدار قائم مقام دبیر حامای استان فارش نیز در سخنانی بر لزوم حضور سلایق مختلف در انتخابات تاکید کرد و گفت : حضور مردم در عرصه انتخابات باعث تحقق مردم سالاری دینی در جامعه میگردد و این موضوع محقق نمی شود مگر با حمایت و هکاری همه دست اندرکاران برگزاری انتخایات غز جمله هیات های نظارت و اجرایی و امیدواریم در انتخابات پیش رو شاهد تنگ نظری ها و برخورد های سلیقه ای در تایید صلاحیت ها نباشیم.

حاج امان اله رحیمی عضو هیات اجرائی حامای مرودشت نیز در سخنانی بر لزوم جلوگیری از اقداماتی که مردم را نسبت به نظام و حضور در انتخابات دلسرد میکنند تاکید نمود و گفت : مجموعه حزب اراده ملت ایران در شهرستان مرودشت از عملکرد امام جمعه فعال شهرستان رضایت دارند چون شاهد فعالیت بی طرفانه ایشان در عرصه های مختلف هستند.
رحیمی افزود : امیدواریم با ارشادات امام جمعه شهرستان موضوع تایید صلاحیت ها در انتخابات شوراها در مسیر قانونی خود قرار داشته باشد و از برخوردهای سلیقه ای جلوگیری شود.

حجت الاسلام و المسلمین آقائی امام جمعه شهرستان نیز در سخنانی ضمن تبریک متقابل ایام دهه فجر به اعضای حزب اراده ملت ایران بر اهمیت نقش مردم در عرصه انتخابات تاکید کرد و گفت : در جلسه ای با نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی پیرامون موضوع تایید صلاحیت ها که در سخنرانی ایشان مطرح شده  و دغدغه سیاسیون شهرستان از تمام جناحها را باعث گردیده بود صحبت کردیم و با توضیحات نماینده شهرستان مشخص شد که تاکید ایشان بر پاسخ استعلامات مراجع چهارگانه میباشد و به هیچ عنوان برخوردهای سلیقه ای و خارج از موازین قانونی را نمی پذیرند . لذا امیدواریم انتخابات باشکوهی را با حضور همه دلسوزان شهرستان مرودشت شاهد باشیم.
 

برچسب ها حاما مرودشت حاما حجت الاسلام و المسلمین آقائی امام جمعه مرودشت اسفندیار دهقان ناصر آبادی

آخرین اخبار

جریان اصلاحات نیازمند یک تحول نسلی و ورود چهره های جدید است

شریفی دبیر حزب اراده ملت گلستان با توجه به نزدیک شدن زمان انتخابات گفت : در این ایام باید هوشیارانه عمل کرده و از فضا سازی های تخریبی ، بشدت فاصله بگیریم.

مستقل عمل کردن حزب اراده ملت به معنای مخالفت با اجماع اصلاح طلبان نیست/در حال آماده سازی برای انتخابات شوراهای شهر و روستا هستیم

دکتر اسماعیل مختاری گفت:در انتخابات ریاست جمهوری نامزد اختصاصی نداریم، اما از یک نامزد اصلاح طلب و همسو حمایت خواهیم کرد .

در آستانه انتخابات فعالیت شعب حاما در سراسر کشور گسترده تر می شود

کمیته امور شعب با بررسی وضعیت شعبه های حزب و دفاتر مربوط به شهرستان ها، آخرین وضعیت آن ها را از منظر کمی و کیفی مورد بحث قرار داد.

مسئولین انتخابات تلاش کنند تا انگیزه حضور مردم را افزایش دهند/اصلاح طلبان خود را ملزم به حضور جدی در انتخابات کنند/موج‌سازی چهره‌ها مانع توسعه سیاسی خواهد شد

حکیمی پور گفت:انتخابات ۱۴۰۰ انتخاباتی بسیار مهم است. پس وظیفه همه است که هر کاری می‌توانند در راستای برگزاری انتخاباتی رقابتی و پررأی انجام دهند.

حاما مصمم به حضور در انتخابات با مشی اصلاح طلبانه است

دبیران حاما در استان های آذربایجان غربی و گلستان به دیدار و گفتگو نشستند.

توهین به رییس جمهور نافرمانی نسبت به فرمایشات رهبر انقلاب است/ راه اندازی کارناوال های خیابانی برای توهین به رئیس جمهور نمونه بارز ساختار شکنی است

عضو ارشد حزب اراده ملت گفت:در جریان توهین به رئیس جمهور مدعیان اطاعت از رهبری خلاف منویات ایشان عمل کردند

دیدار اعضای حزب اراده ملت شعبه مرودشت با امام جمعه شهرستان

دبیر،اعضای هیات اجرایی و بازرسین حزب اراده ملت شعبه مرودشت با حجت الاسلام و المسلمین آقائی امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

اصلاح طلبان به حاشیه رانده شده‌اند و نقش و نفوذ گذشته را ندارند

دبیرکل گفت: سیاست حوزه پر هزینه ای است که سختی های خودش را دارد و پیمودن راه ممکن است دشوار باشد.

اصلاح طلبان پاسخ مناسبی در قبال رای مردم ندادند/اولویت دولت بایدن بازسازی ارتباط با اروپا و چین است

دکتر اسماعیل مختاری گفت:نهاد اجماع ساز برای بازسازی اعتماد مردم کاری بسیار سخت در پیش دارد.

"افشین فرهانچی" رییس ستاد انتخاباتی حزب اراده ملت شد

قائم مقام دبیرکل حاما به عنوان رییس ستاد انتخابات شوراهای شهر و روستای حزب منصوب شد.

دسته تیتر اصلی