0 87 پنج شنبه 7 اسفند 01:15 دسته مطلب :دسته تیتر اصلی کد مطلب : 135
مستقل عمل کردن حزب اراده ملت به معنای مخالفت با اجماع اصلاح طلبان نیست/در حال آماده سازی برای انتخابات شوراهای شهر و روستا هستیم

سخنگوی حاما:

مستقل عمل کردن حزب اراده ملت به معنای مخالفت با اجماع اصلاح طلبان نیست/در حال آماده سازی برای انتخابات شوراهای شهر و روستا هستیم

دکتر اسماعیل مختاری گفت:در انتخابات ریاست جمهوری نامزد اختصاصی نداریم، اما از یک نامزد اصلاح طلب و همسو حمایت خواهیم کرد .

اسماعیل مختاری سخنگوی حزب اراده ملت در گفت‌و‌گو با  خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به برنامه‌های انتخاباتی حزب متبوع خود برای انتخابات سال آینده گفت: حزب اراده ملت برای انتخابات شوراهای شهر و روستا تلاش‌های خوبی را آغاز کرده است. در تلاشیم تا مشارکت خوبی را در شهرها و روستاهایی که نیروهایمان در آنجا حضور دارند رقم بزنیم، از همین رو برای آنها کلاس‌های آموزشی برگزار می‌کنیم و در نهایت افرادی که از امکان رای آوری بالایی نسبت به سایر ین برخوردار هستند انتخاب خواهند شد.

او ادامه داد: در حال آموزش هستیم و کمک های فکری و آموزشی زیادی به آنها ارائه خواهیم داد. بنابراین جلسات متعدد، کلاس های آموزشی و هم فکری بالایی با آنها داریم و در نهایت مشخص خواهد شد که کدام یک از این افراد نامزد حزبی ما خواهند بود. البته در انتخابات ریاست جمهوری نامزد اختصاصی نداریم، اما از یک نامزد اصلاح طلب و همسو حمایت خواهیم کرد .

مختاری افزود: نهاد اجماع ساز اصلاح‌طلبان یک نهاد تازه‌ است که به تازگی متولد شده و بخشی از برنامه‌هایی هم که دارد این است که حتما بر روی افراد صرفا اصلاح طلب اجماع شود و برنامه های دیگری که دارند را مثبت ارزیابی می‌کنیم؛ البته مستقل عمل کردن ما به این معنا نیست که با این نهاد مخالف هستیم.

سخنگوی حزب اراده ملت گفت: اگر نهاد اجماع ساز در مدت پیش رویش بتواند به هدف مورد نظر خود برسد بسیار خوب است، البته که مدت زمان بسیار کمی داشته و با توجه به عملکردی که در سطح اقتصاد و جامعه وجود دارد و باتوجه به عملکرد مجلس قبل و هم دولت فعلی بعید است که بتوان بدنه اصلاح طلبان را در این انتخابات به صحنه آورد، مگر اینکه اتفاق معجزه آسایی در زندگی مردم رخ دهد، وگرنه در این مدت کم اگر این اتفاقات رخ ندهد بعید است که نهاد اجماع ساز بتواند مردم  را پای صندوق های رای بیاورد.

فعال اصلاح طلب تاکید کرد: با توجه به اینکه دولت حسن روحانی توسط اصلاح طلبان روی کار آمد اما پاسخ درخوردی نسبت به عملکرد او به مردم داده نشده؛ بعید است که اتفاق خاصی رخ دهد، البته از این نظر که به این جمع بندی رسیده اند که دیگر سمت نامزد اجاره ای نروند اقدام مثبتی است، اما اینکه این موضوع بتواند موجب اجماع مردم شود را کافی نمی دانم، زیرا در حال حاضر مردم بیش از هر چیز دیگری نیاز به پاسخ دارند اما تا حالا پاسخ داده نشده که این عملکر ضعیف ناشی از چیست؟ البته حرف هایی زده شده، اما کافی نیست.

برچسب ها اسماعیل مختاری سخنگوی حاما سخنگوی حزب اراده ملت انتخابات حاما اصلاح طلبان

آخرین اخبار

حکیمی پور:ایشان را مثل همیشه مصمم و پر انرژی دیدم

دکتر احمد حکیمی پور دبیرکل حزب اراده ملت عصر روز گذشته با حجت الاسلام کروبی دیدار کردند

دو عضو حزب اراده ملت در انتخابات شوراهای روستا نام نویسی کردند

اسفندیار دهقان ناصرآبادی و اصغر نگارنده از شعبه حامای مرودشت در انتخابات روستاها نام نویسی کردند

انتخابات، عرصه رقابت سالم و سازنده برای انتخاب تفکر برتر است

دبیر حزب اراده ملت ایران در استان قزوین گفت:در کارزار انتخابات، رعایت اخلاق انتخاباتی بسیار حایز اهمیت است

کنگره حزب اراده ملت ۱۰ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد/ حاما کاندیدای اختصاصی برای انتخابات ریاست جمهوری ندارد/مستقل عمل کردن حاما به معنای مخالفت با نهادهای اصلاح طلب نیست

دکتر اسماعیل مختاری از برگزاری کنگره حزب اراده ملت در ۱۰ اردیبهشت ماه خبر داد.

احمد حکیمی پور درگذشت مرحوم سید علی نکویی را تسلیت گفت

صداقت و سختکوشی و پاکدستی از ویژگی های بارز آن فقید سعیدبود.

رویکرد جناح‌های سیاسی مانع حضور جوانان شده است/ دولت پاسخگوی از بین رفتن اعتماد عمومی جامعه باشد/مشارکت مردم در گرو حضور همه سلیقه ها در عرصه رقابت است

پیام فیض مسئول روابط عمومی حاما گفت:متاسفانه در چینش لیست ها و انتقال قدرت از نسل اول به دوم و سوم تحرک قابل ملاحظه ای از هر دو جناح دیده نمی شود.

حکیمی پور:در ایران به نهادهای مدنی و سیاسی میدان داده نمی‌شود/میزان مشارکت مردم در انتخابات لحظات پایانی مشخص می‌شود

دبیر کل حزب اراده ملت گفت:در ایران هرچقدر افراد در سیاست بی‌نام و بی‌سابقه باشند، راه بازتری برای انتخابات در پیش خواهند داشت یعنی کسانی که تجربه، کارنامه فعالیت سیاسی دارند، معمولاً در معرض سوء ظن و بدبینی قرار می‌گیرد.

پیام فیض در ششمین دوره انتخابات شورای شهر ثبت نام کرد

مسئول روابط عمومی حزب اراده ملت برای انتخابات شورای شهر از حوزه انتخابیه همدان ثبت نام کرد.

محسن قدیمی در ششمین دوره انتخابات شورای شهر ثبت نام کرد

عضو حزب اراده ملت برای انتخابات شورای شهر از حوزه انتخابیه مشهد ثبت نام کرد.

کوروش باقری بابا احمدی در ششمین دوره انتخابات شورای شهر ثبت نام کرد

عضو حزب اراده ملت برای انتخابات شورای شهر از حوزه انتخابیه مسجد سلیمان ثبت نام کرد.

دسته تیتر اصلی