0 72 شنبه 2 اسفند 01:53 دسته مطلب :دسته اخبار حاما کد مطلب : 134
در آستانه انتخابات فعالیت شعب حاما در سراسر کشور گسترده تر می شود

دبیر کمیته امور شعب:

در آستانه انتخابات فعالیت شعب حاما در سراسر کشور گسترده تر می شود

کمیته امور شعب با بررسی وضعیت شعبه های حزب و دفاتر مربوط به شهرستان ها، آخرین وضعیت آن ها را از منظر کمی و کیفی مورد بحث قرار داد.

به گزارش روابط عمومی حزب اراده ملت، علی شریفی، رئیس کمیته امور شعب در جلسه ای که در خصوص طرح برخی از موضوعات مرتبط با حضور اعضای این کمیته برگزار شد، به شرح آخرین وضعیت شعبه ها و دفاتر  حزب در استان ها و شهرستان های کشور پرداخت.

شریفی با بیان اینکه می توان شعبه ها و دفاتر حزب در کشور را به دسته های مختلفی تقسیم بندی کرد، عنوان کرد: فعال بودن دفاتر حزب و همینطور فعالیت موثر آن ها برای ما بیش از پیش دارای اهمییت است.

وی با شرح فعالیت شعبه های مختلف حزب، افزود: بر این اساس می توان دفاتر حزبی در سراسر کشور را از حیث فعالیت آن ها در رتبه های مختلفی قرار داد.

وی استمرار در فعالیت  موثر شعبه های فعال را از مزیت های حزبی برشمرد و گفت: بایستی درراستای فعالیت بیشتر دفاتری از حزب که به هر دلیل از رنگ کمتری در این مدت برخوردار بوده اند، تلاش کرد.

وی همینطور به طرح موضوع شناسایی افراد توانمند و شایسته جهت ایجاد شعبه و دفاتر حزبی در  برخی از استان هایی که تاکنون حزب در آن ها دارای تشکیلات نبوده است نیز پرداخت و از اعضای کمیته خواست که بر این موضوع نیز متمرکز باشند.

ريیس کمیته امور شعب با اشاره به برنامه ای که در راستای بهبود وضعیت کمی و کیفی شعب و همینطور دفاتر حزبی در دستور کار قرار دارد، گفت: بایستی برنامه ای منسجم و یکپارچه جهت آموزش دبیران استان ها جهت تسلط و شناخت هر چه بیشتر آن ها در واکنش به وضعیت های مختلف مورد توجه قرار گیرد.

شریفی با بیان اینکه کمیته امور شعب بایستی بر تقویت ساختار و بدنه حزبی همت گمارد، مطرح کرد: در این مسیر بایستی تمامی تلاش اعضای این کمیته بر حفظ انسجام و وفاق در میان اعضا و شعبه ها باشد.

وی فعال کردن دفاتر شهرستان هان هایی که اکنون اقدامی در آن ها انجام نمی شود و بازگرداندن شور حیات و فعالیت سیاسی را به آن ها از اقدام های اساسی این کمیته برشمرد.

وی با اشاره به اینکه بایستی شرحی مختصر از گزارشات مرتبط به جلسات کمیته امور شعب جهت رویت اعضای حزب تهیه شود،‌عنوان کرد: این موضوع  در راستای شفافیت و پیگیری هر چه بهتر امور می تواند مورد توجه قرار گیرد.

وی با طرح این پیشنهاد که صفحه ای از دو هفته نامه حزب  و همینطور سایت حاما به کمیته امور شعب و طرح نگرش ها و نظرات دبیران و اعضای حزب در سراسر کشور قرار گیرد، افزود: این مهم می تواند به تقویت و انسجام حزبی، شفافیت در نظرات دبیران حزبی،‌ شناخت امور و مشکلات جاری در نقاط مختلف کشور، آشنایی با دیدگاه های هم حزبی ها و آخرین وضعیت آن شعبه یا دفتر حزبی و پیگیری مطالبات محلی آن ها و ... شود.

در این جلسه جلال رستاقی، معاون کمیته امور شعب نیز با تاکید بر فعال شدن شعبه هایی از حزب که در مراکز برخی از استان ها دارای دفتر نیستند، این موضوع را بسیار مهم خواند و شرط حضور و استمرار فعالیت در حیات سیاسی آن استان برشمرد.

رستاقی با تاکید بر جایگاه رسانه در هر حوزه ای  وبه طور خاص در مقولات حزبی، از طرح پیشنهاد قرار دادن صفحه یا صفحاتی به کمیته امور شعب در رسانه های حزب، استقبال کرد.

وی در خصوص سایر موضوعات مطرح نیز به تبادل آرا با اعضای کمیته پرداخت.

 

سپهری، دیگر عضو کمیته امور شعب با پرداختن به اهمییت مباحث رسانه ای و کیفیت موضوعات طرح شده در مقولات رسانه ای حزب، از پیشنهاد مطرح در این حوزه حمایت کرد.

وی با اشاره به  حضور تمامی اعضای صاحب نظر حزب در فضای رسانه ای البته به فراخور موضوع و اولویت آن ها، گفت: این امر می تواند بیش از پیش منجر به آشنایی افکار عمومی با دیدگاه های حزب حاما و همینطور نقطه نظرات اعضا شود و از این منظر در پیشبرد اهداف حزبی می توان تسهیلگر بود.

برچسب ها علی شریفی حاما شعب حاما

آخرین اخبار

جریان اصلاحات نیازمند یک تحول نسلی و ورود چهره های جدید است

شریفی دبیر حزب اراده ملت گلستان با توجه به نزدیک شدن زمان انتخابات گفت : در این ایام باید هوشیارانه عمل کرده و از فضا سازی های تخریبی ، بشدت فاصله بگیریم.

مستقل عمل کردن حزب اراده ملت به معنای مخالفت با اجماع اصلاح طلبان نیست/در حال آماده سازی برای انتخابات شوراهای شهر و روستا هستیم

دکتر اسماعیل مختاری گفت:در انتخابات ریاست جمهوری نامزد اختصاصی نداریم، اما از یک نامزد اصلاح طلب و همسو حمایت خواهیم کرد .

در آستانه انتخابات فعالیت شعب حاما در سراسر کشور گسترده تر می شود

کمیته امور شعب با بررسی وضعیت شعبه های حزب و دفاتر مربوط به شهرستان ها، آخرین وضعیت آن ها را از منظر کمی و کیفی مورد بحث قرار داد.

مسئولین انتخابات تلاش کنند تا انگیزه حضور مردم را افزایش دهند/اصلاح طلبان خود را ملزم به حضور جدی در انتخابات کنند/موج‌سازی چهره‌ها مانع توسعه سیاسی خواهد شد

حکیمی پور گفت:انتخابات ۱۴۰۰ انتخاباتی بسیار مهم است. پس وظیفه همه است که هر کاری می‌توانند در راستای برگزاری انتخاباتی رقابتی و پررأی انجام دهند.

حاما مصمم به حضور در انتخابات با مشی اصلاح طلبانه است

دبیران حاما در استان های آذربایجان غربی و گلستان به دیدار و گفتگو نشستند.

توهین به رییس جمهور نافرمانی نسبت به فرمایشات رهبر انقلاب است/ راه اندازی کارناوال های خیابانی برای توهین به رئیس جمهور نمونه بارز ساختار شکنی است

عضو ارشد حزب اراده ملت گفت:در جریان توهین به رئیس جمهور مدعیان اطاعت از رهبری خلاف منویات ایشان عمل کردند

دیدار اعضای حزب اراده ملت شعبه مرودشت با امام جمعه شهرستان

دبیر،اعضای هیات اجرایی و بازرسین حزب اراده ملت شعبه مرودشت با حجت الاسلام و المسلمین آقائی امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

اصلاح طلبان به حاشیه رانده شده‌اند و نقش و نفوذ گذشته را ندارند

دبیرکل گفت: سیاست حوزه پر هزینه ای است که سختی های خودش را دارد و پیمودن راه ممکن است دشوار باشد.

اصلاح طلبان پاسخ مناسبی در قبال رای مردم ندادند/اولویت دولت بایدن بازسازی ارتباط با اروپا و چین است

دکتر اسماعیل مختاری گفت:نهاد اجماع ساز برای بازسازی اعتماد مردم کاری بسیار سخت در پیش دارد.

"افشین فرهانچی" رییس ستاد انتخاباتی حزب اراده ملت شد

قائم مقام دبیرکل حاما به عنوان رییس ستاد انتخابات شوراهای شهر و روستای حزب منصوب شد.

دسته اخبار حاما