0 78 دوشنبه 13 بهمن 10:22 دسته مطلب :اخبار روز کد مطلب : 102
توجه به نظرات متخصصان در اجرای پروژه‌های شهری همدان

توجه به نظرات متخصصان در اجرای پروژه‌های شهری همدان

همدان - عضو شورای شهر همدان بر توجه به نظرات متخصصان در اجرای پروژه‌های شهری همدان تاکید کرد و گفت: باید نظرات تخصصی در اجرای پروژه‌های شهری دریافت شود.

 

همدان - عضو شورای شهر همدان بر توجه به نظرات متخصصان در اجرای پروژه‌های شهری همدان تاکید کرد و گفت: باید نظرات تخصصی در اجرای پروژه‌های شهری دریافت شود.

به گزارش خبرنگار مهر، رضوان سلماسی ظهر پنج شنبه در کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان بر توجه به نظرات متخصصان در اجرای پروژه‌های شهری همدان تاکید کرد و گفت: باید نظرات تخصصی در اجرای پروژه‌های شهری دریافت شود.

سلماسی همچنین با بیان اینکه عدم استعلام نظر تخصصی در پروژه‌های شهری مناطق ۴ گانه از واحد مربوطه، مشکل اساسی مجموعه مدیریت‌شهری است؛ گفت: در راستای اجرای پروژه‌های شهری به‌منظور بهبود هزینه‌کرد بودجه و اجرای صحیح پروژه‌ها، نظر واحدهای مرتبط باید دریافت شود.

رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای شهر همدان نیز با تأکید بر اینکه در حال حاضر شاهد بهترین ترکیب تیم خدمات شهری در طول سال‌های اخیر هستیم؛ گفت: هر یک از نیروهای این مجموعه که با اخلاق و کاردان هستند، توانایی مدیریت در سایر سیستم‌های شهرداری را دارند.

علی فتحی افزود: ساعت کاری نیروهای خدمات شهری شبانه‌روزی و شرح وظایف آنان نیز بسیار گسترده است از این‌رو در هر اقدام شهری، پیش‌قدم هستند.

وی گفت: باید تمام توان خود را به‌منظور اختصاص بودجه مستقل برای حوزه خدمات شهری مناطق ۴ گانه شهرداری همدان به‌کار گیریم.

فتحی با اشاره به اینکه حدود ۸۰۰ پاکبان در شهرداری همدان فعالیت دارند؛ افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، باید حقوق، دستمزد و مزایای نیروهای خدمات شهری به‌ویژه پاکبانان را به‌منظور ایجاد رضایتمندی بیشتر، افزایش دهیم.

رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای شهر همدان همچنین گفت: فعال بودن یک مورد اکیپ رفع نقص در هر منطقه، پاسخگوی نیازهای سطح شهر نیست و باید برای جلوگیری از فرسایش تدریجی شهر، اکیپ‌های رفع نقص در بخش‌های مختلف معاونت خدمات شهری را بیشتر کنیم.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه مدیران امور شهری مناطق 4 گانه شهرداری   گانه شهرداری همدان نیز به شرح مشکلات و نقاط قوت و ضعیف مناطق پرداختند.

۱ آبان ۱۳۹۹

کد خبر 5054244

برچسب ها

آخرین اخبار

جریان اصلاحات نیازمند یک تحول نسلی و ورود چهره های جدید است

شریفی دبیر حزب اراده ملت گلستان با توجه به نزدیک شدن زمان انتخابات گفت : در این ایام باید هوشیارانه عمل کرده و از فضا سازی های تخریبی ، بشدت فاصله بگیریم.

مستقل عمل کردن حزب اراده ملت به معنای مخالفت با اجماع اصلاح طلبان نیست/در حال آماده سازی برای انتخابات شوراهای شهر و روستا هستیم

دکتر اسماعیل مختاری گفت:در انتخابات ریاست جمهوری نامزد اختصاصی نداریم، اما از یک نامزد اصلاح طلب و همسو حمایت خواهیم کرد .

در آستانه انتخابات فعالیت شعب حاما در سراسر کشور گسترده تر می شود

کمیته امور شعب با بررسی وضعیت شعبه های حزب و دفاتر مربوط به شهرستان ها، آخرین وضعیت آن ها را از منظر کمی و کیفی مورد بحث قرار داد.

مسئولین انتخابات تلاش کنند تا انگیزه حضور مردم را افزایش دهند/اصلاح طلبان خود را ملزم به حضور جدی در انتخابات کنند/موج‌سازی چهره‌ها مانع توسعه سیاسی خواهد شد

حکیمی پور گفت:انتخابات ۱۴۰۰ انتخاباتی بسیار مهم است. پس وظیفه همه است که هر کاری می‌توانند در راستای برگزاری انتخاباتی رقابتی و پررأی انجام دهند.

حاما مصمم به حضور در انتخابات با مشی اصلاح طلبانه است

دبیران حاما در استان های آذربایجان غربی و گلستان به دیدار و گفتگو نشستند.

توهین به رییس جمهور نافرمانی نسبت به فرمایشات رهبر انقلاب است/ راه اندازی کارناوال های خیابانی برای توهین به رئیس جمهور نمونه بارز ساختار شکنی است

عضو ارشد حزب اراده ملت گفت:در جریان توهین به رئیس جمهور مدعیان اطاعت از رهبری خلاف منویات ایشان عمل کردند

دیدار اعضای حزب اراده ملت شعبه مرودشت با امام جمعه شهرستان

دبیر،اعضای هیات اجرایی و بازرسین حزب اراده ملت شعبه مرودشت با حجت الاسلام و المسلمین آقائی امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

اصلاح طلبان به حاشیه رانده شده‌اند و نقش و نفوذ گذشته را ندارند

دبیرکل گفت: سیاست حوزه پر هزینه ای است که سختی های خودش را دارد و پیمودن راه ممکن است دشوار باشد.

اصلاح طلبان پاسخ مناسبی در قبال رای مردم ندادند/اولویت دولت بایدن بازسازی ارتباط با اروپا و چین است

دکتر اسماعیل مختاری گفت:نهاد اجماع ساز برای بازسازی اعتماد مردم کاری بسیار سخت در پیش دارد.

"افشین فرهانچی" رییس ستاد انتخاباتی حزب اراده ملت شد

قائم مقام دبیرکل حاما به عنوان رییس ستاد انتخابات شوراهای شهر و روستای حزب منصوب شد.

اخبار روز